• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

“Tartumaa Tervisespordikeskus” on saanud 40 vastust

 1. Raja seisukord on väga hea! Eile hommikul sõitis rajameister Elvast Paluni ja tagasi. Nädalavahetuseks on plaan sõita terve rada läbi. Lisaks on Tervisespordikeskuse terviserajad pressitud ja vabatehnikas sõidetavad. Samuti avatud kelgumägi, uisuplats ja uisulaenutus. Peamajast soojad ja külmad joogid, pesemisvõimalus ja snäkid.

 2. Paluks infot klassikajälje kvaliteedi kohta Hellenurmeni. Kui hea suusaga peale saab tulla?
  Plaan oleks tulla homme (laupäeval) rada proovima.

 3. Infoks, rajameister jõudis just Elvasse, tema sõnul olud ka Hel-Elva head, suurem lumekate Palult Kuutseka suunas, aga tuul

 4. Helistasin rajameistrile, jõudis just Elvasse, olud ka Hel-Elva head, suurem lumekate Palult Kuutseka suunas, aga tuul

 5. Maratoni rada on sulaga läinud jäiseks ja head tingimused puuduvad, kuid vanema suusaga vabatehnikat kannatab veel sõita.

  • Andest Kuutse poole oli väga hea täna, aga kannatas sõita juba alates Matult klassikat

 6. 27.dets õhtul Elvast alustades rada kohati juba jäine. Kl jälg lausa mullane, midagi head pole. Kui siiani on olnud rajahävitajad ATV mehed, siis nüüd juba uus tase. 4.-st km alates kuni 7. km märgini rajal tugevad ratsahobuste kabjajäljed. Vähemalt kolmes kohas rajal hobusesõnniku hunnikud. Kahju et hobusportlaste kõrvade vahel ulub tuul samamoodi nagu ATV meestelgi. Tänu õhukesele ja küllalt tugevale rajapõhjale pole kahjustused veel tapvad.

 7. 27.dets õhtupoolikul Elvast Hellenurmeni klassika rada kehv, jäljes sõita ei saanud. Heaks muutus Elvast 13km kaugusel Otepää poole. Peale Palut oli juba väga mõnus klassikat sõita.

 8. Rajameister sõitis täna hommikul rajale Elvast ja klassikajälg on sees. Mõnes kohas veel natuke mullane ja pehme.

 9. Kas teil suusatamiseks murdmaa ringradu ei ole? Natuke tüütu on maratoni rajal edasi-tagasi sõita, aga infot teiste radade kohta või kaarte ei leia kusagilt

  • Tere, praegu on teised lühemad ringid meil metsa sees kinni pressitud, kuid suusatamiseks oleks vaja veel natuke lumelisa, kuna puud püüavad enamus lund kinni. Aga kohe kui lumelisa tuleb, teeme ka 1,5 ja 3 km ringid sisse.

  • Tuleb kasutada neid radu, mida pakutakse. Olgu ta siis ring, ristkülik või edasi-tagasi rada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • 37. Tartu Maastikumaraton

 • “Vabariigi terviseks” Tartumaa Tervisespordikeskuse radadel

 • Eviko Suusarull 2019 – Nevene rullsuusamaraton

Top