• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

“Tartu Maratoni rada” on saanud 35 vastust

 1. Kuidas klassikaraja olud hea suusa jaoks on, kas alustada Elvast või Palult Otepää poole minekut.

 2. Plaanis on rada täies pikkuses ära hooldada neljapäeva hommikul.
  PS! Seoses sel talvel toimunud intsidentidega toonitame, et maratonirada EI OLE kindlasti koht, kuhu oma koer kaasa võtta. Kuna maratonirada läbib mitmete eraisikute territooriume, siis on koeraga rajale minekud põhjustanud mitmeid intsidente maaomanike koertega. Taoliste juhtumite vältimiseks tulevikus palume suusasõpradel oma neljajalgsed koju jätta.
  Tänud ette!

 3. Oli tore maraton. Lumi ära ei sulanud. Kuni Helenurmeni väga valge. Rada oli kiire. Üllatav, et pehmeid vesiseid lõike viimase tuhande alguse sõitjate jaoks oli minimaalselt. Valdavalt oli rada kõva, jäine. Päris klaasjat vähe, viimasel 10 kilomeetril kõige rohkem. Seal ka pisut sulanud lõike. Loike oli ka, aga sai mööda. See kõik kulutas kõvasti määret. Peale Kuutset jäi valdavaks kääris jooks või astumine ja paaristõuge. Suured tänud korraldajatele ja vabatahtlikele selle pidupäeva eest! 🙂

 4. HEAD SUUSASÕBRAD!
  Homme istume rajamasinasse, et teha valmis pühapäevane maratonirada. Sellega seoses palume teil enne 46. Tartu Maratoni võistlusrajal vabatehnikas MITTE SÕITA. Ikka selleks, et pühapäeval oleks kõigile parim võimalik rada.
  Tänud ette ja kohtume suusapeol!

 5. Anname õige pea teada, millal masinaga rajale läheme. Pärast seda palume suusasõpradel enne maratoni mitte rajale minna.

 6. Millal seda siis tavaliselt tehakse? Mõtlesin ka laupäeval uisuga peale minna, aga kui klassikarajad täies laiuses sees, siis muidugi ei lähe.

 7. Rada on praegu täitsa kena. Milline aga on rada laupäeva õhtuks, seda ei tea. Praegu plaanis homme masinaga rada läbi sõita, seejärel vaatame edasi päev korraga.

 8. Pühapäeval kujunes “viimane lihv” maratonirajal siiski värskes sulalumes sumpamiseks. Arusaadav, öine lumesadu nullis eelneva päeva hoolduse. Sajud jätkuvad, kas nädala sees saab loota rajamasinale? Tean, et sajad inimesed sätiksid suuna rajale, kui hoolduse toimumine oleks täpsemalt teada.
  PS. kas see rajatraktori jälgimise link kajastab reaalsust? https://app.ecofleet.com/seeme/plugins/tartumaraton/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • 47. TARTU MARATON

 • 37. Tartu Maastikumaraton

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

toptvseries.org
Top