Illustratsioon
Lääne-Virumaa

Tapa Männikumäe terviserada

Lemmikute lisamiseks logi sisse

Tapa Männikumäe terviseradade pikkusteks on 2,5km (valgustatud ring), suur ring 4km.
2016 a. sügisel sai avatud Männikumäel ka 18 rajaga discgolfi rada. Kui suusarajad on avatud, siis discgolfi mängida ei saa.

Rajameister
Rajameister
Rajameister
Tapa Männikumägi
Rajad lumest puhtad, head jalutamist, kepikōndi, jooksu ja rattasōitu!

Tapa Männikumägi / märts 6, 2024

Suusarada on hetkel jääs. Suusatamisel tuleb olla väga ettevaatlik!

Tapa Männikumägi / veebruar 17, 2024

Uisujälg sai täna sisse aetud. Kohati esineb jäiseid kohti. Sillal hetkel väga vähe lund.

Tapa Männikumägi / veebruar 13, 2024

Männikumäel sai rajamasin täna värske jälje sisse tehtud. Rada on kohati jääs. Hetkel klassikajälg puudub.

Tapa Männikumägi / veebruar 7, 2024

Rajamasin on hommikul rajad sisse pressinud. Hetkel pressitud ainult uisujälg. Rajal on mõned jäised kohad.

Tapa Männikumägi / veebruar 3, 2024

Täna sai värskendatud kõiki radasid. Korralik põhi nüüd olemas. Uisujälg on korralik. Klassikajälg veel päris ideaalne ei ole. Täna sai vahetatud ka katkised valgustid. Nüüd kõik rajale!

Tapa Männikumägi / jaanuar 26, 2024

Hommikul rajad värskelt üle käidud. Saab sõita nii klassikat, kui ka uisku. Lund jagub. Kiireid kilomeetreid!

Tapa Männikumägi / jaanuar 20, 2024

Täna hommikul rajamasinal ring tehtud ja pressitud. Saab sõita korraliku suusaga.

Tapa Männikumägi / jaanuar 18, 2024

Kõik rajad on rajameistri poolt täna sisse tallatud. Sillal on natuke vähem lund aga on sõidetav. Sees nii klassika-, kui ka uisujälg.

Tapa Männikumägi / jaanuar 13, 2024

Täna rajad Männikumäel hooldatud ja valmis suusatajaid vastu võtma. Klassika-ja uisujäljed on sees. Saab sõita hea suusaga. Lõbusat liuglemist.

Tapa Männikumägi / jaanuar 8, 2024

Seoses rajameistri haigestumisega täna radasid ei hooldata. Esmaspäeval on rajad jälle hooldatud. Vabandame ebamugavuste pärast.

Tapa Männikumägi / jaanuar 6, 2024

Täna hommikul rajad sisse lõigatud. Rada korralik. Uisu-ja klassikajäljed mõlemad sees. Sillal samuti lund piisavalt. Saab sõita korraliku suusaga. Head libisemist!

Tapa Männikumägi / detsember 28, 2023

Tapa Männikumägi terviserada ootab suusatama. Uisujälg täna sisse aetud. Klassikajälge veel vähese lume tõttu ei ole võimalik sisse ajada. Sillalt on lumi sulanud. Muus osas on rada sõidetav.

Tapa Männikumägi / detsember 23, 2023

Raja põhi kannab ja ootab suusatajaid. Sees klassika-ja uisujäljed. Hooldust saame teha külmakraadide saabumisel.

Tapa Männikumägi / detsember 18, 2023

Värske lumi sai täna kinni pressitud. Olud on väga head ja lund jagub. Uisu-ja klassikajäljed on mõlemad sees. Head sportimist!

Tapa Männikumägi / detsember 13, 2023

Täna käis rajamasin peal. Rajad väga heas korras. Uisu-ja klassikajälg sees. Saab sõita hea suusaga. Valgustus kuni 21:00-ni.

Tapa Männikumägi / detsember 12, 2023

Uisu-ja klassikajälg värskelt pressitud. Saab sõita hea suusaga. Valgustus kuni 21:00-ni.

Tapa Männikumägi / detsember 7, 2023

Tervist Täna värskelt pressitud uisu-ja klassikajäljed. Saab sõita hea suusaga. Head suusatamist!

Tapa Männikumägi / detsember 4, 2023

Täna käis rajamasin rajal. Olud on head. Saab sõita hea suusaga. Hetkel klassikajälge ei ole.

Tapa Männikumägi / november 30, 2023

Kohev lumi on kinni pressitud. Saab sõita hea suusaga.

Tapa Männikumägi / november 29, 2023

Männikumäe tervisrajal värskelt pressitud suusarajad sees. Soovituslikult sõita kehvema suusaga. Esineb mullaseid kohti. Head suusatamist!

Tapa Männikumägi / november 27, 2023

Lund on veel vähe. Järgmisel nädalal proovime esimesed rajad sisse teha.

Tapa Männikumägi / november 26, 2023

Rajad suvises korras, head jalutamist, kepikōndi, jooksu ja rattasōitu!

Assar Jõepera / aprill 25, 2023

Suusahooaeg on lõppenud.

Tapa Männikumägi / märts 20, 2023

Rajad värskendatud. Ainult vabatehnika rada. Sõida viletsama suusaga.

Tapa Männikumägi / veebruar 6, 2023

Männikumäel hetkel klassikajälge pole. Saab suusatada uisku,

Tapa Männikumägi / jaanuar 23, 2023
  • Tere! Kuidas hetkel radade seis on? Kas klassika rada on ka sisse aetud? Laupäeval 21.01.2023 klassikarada puudus ja olukord ei olnud kiita. Kuidas täna seis on? Aitäh tagasiside eest! Kõke head!

jaanuar 23, 2023
  • Mis seis praegu?

detsember 26, 2022

Kõik rajad värskendatud

Tapa Männikumägi / detsember 9, 2022

Täna rajad üle tehtud: Männikumäel, Gümnaasiumi ees, linnastaadionil ning Rotimetsas

Tapa Männikumägi / detsember 7, 2022

Saaniga rajad sisse tehtud 5.12

Tapa Männikumägi / detsember 6, 2022

Suvi

Tapa Männikumägi / aprill 29, 2022

Männikumäel veel saab sõita, kehvema suusaga. Rajameister enam radu sisse/üle ei sõida.

Tapa Männikumägi / märts 30, 2022

Täna 15.02.22 hommikul läks Tapa saan katki ning hetkel ei oska öelda millal varuosa jõuab ning millal masina korda saab.

Tapa Männikumägi / veebruar 15, 2022

7.02.22 Männikumäe rajad tehtud üle suure rajatraktoriga.

Tapa Männikumägi / veebruar 8, 2022

3.02.2022 kõik rajad värskendatud

Tapa Männikumägi / veebruar 3, 2022

Kõik rajad ideaalsed, täna hommikul kõik uuesti sisse sõidetud.