• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
lumega perioodil suusavarustuse rent ja määrdeteenus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Saku terviserada” on saanud 46 vastust

 1. Täna rada masinaga üle käidud. Rada oli ideaali lähedane. Paremat rada annab tahta. Kasutage võimalust. Varsti on see läinud.

 2. 22. märts – sain 7 km ringil uisusuuskadel enda jaoks hea ajaviite. Klassikajälg näid ka täiesti sõidetav. Korraks tuleb jalutada üle muru… aga muidu tiptop.

 3. Käisin tunnike tagasi sõitmas just. Vägagi head rajad, arvestades hetke lund ja ilma. Parem on isegi pikem 7 km rada. Libisemisel peab arvestama värske lumega. Tänud rajameistrile. Ilusat kevade !

 4. Pühapäeval, 18.märtsil hooldas rajameister Saku 1km valgustatud suusaraja ja rabametsa 3,5km raja. Mõlemal saab suusatada vabatehnikas. Rabametsas on ka klassikajälg, kuid see on jäine. Nautige kevadiselt päikselisi suusasõite.

 5. Sula ja vihm on teinud oma töö ja kohati on rajas “augud”. Rajahooldust enam ilmselt teha ei õnnestu. Hea tahtmise korral õnnestub valitud lõikudel veel suusatada.

 6. Rabametsa 7 oli enamvähem sõidetav ja ettevaatlik olles võis ka ilma suuska kriipimata ära sõita. 1km oli suht õhuke lõiguti ja 2,7 osa oli lintidega kinni tõmmatud.

 7. Rajameister teatas, et pressis masinaga valgustatud raja – 2,7km ära. Kiiremad reageerijad saavad sõita kehvema suusaga. NB! Järgmisel nädalal tehakse terviseraja uuel osal elektritöid, mis tähendab masinaid rajal ja rikutud rada. Ärge siis pahandage, saame ju valgustust juurde ja elu läheb lõbusamaks – antagu ainult lund.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • World Snow Day Sakus – 20.jaanuaril 2019

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • 22. Alutaguse Maraton

toptvseries.org
Top