• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
lumega perioodil suusavarustuse rent ja määrdeteenus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Saku terviserada” on saanud 46 vastust

 1. Pühapäeva hommikul (06.01) oli seis väga hea! Uskumatu, et vähese lumega on suudetud selline rada välja võluda. Võib-olla päris võistlusuusaga ei soovitaks, aga kindlasti ei pea ka kõige väsinumaid mullapaare kasutama. Loodame, et sula väga liiga ei tee.
  Kiitus rajameistrile!

 2. P.06.01. hommikul kõik rajad hooldatud. 1km rada väga heas seisus, 2,7km Uusmäe mäe peal lund napimalt, tasub olla ettevaatlik. Rabametsa 7km rada samuti hooldatud, vabatehnika rada hea, kuid veel lainjas. Rabametsa rajale pressiti ka klassikajälg, aga sai hea ainult kohati. Lund veel vähe, mistõttu raja põhjast tuli pinnast välja. Meeldivaid suusasõite!

 3. 5.01. sadas korralikult lund juurde. Heas korras on 1km valgustatud rada; 2,7km Uusmäe kingu lõigud on vähema lumega, aga suusatada saab. Rabametsa 7km rada on hooldatud, aga vähese lume tõttu veel lainjas. 6.01. hommikul teeme uue rajahoolduse ja proovime rabametsa ringile ka klassikaraja sisse pressida.

 4. Rabametsas jäi täna õhtupoolikul pressimine pooleli masina rikke tõttu. Loodame, et masin saadakse ruttu töökorda ning saab tööd jätkata.

 5. Suusatada saab 1km valgustatud rajal ja 7km rabametsa rajal. 2,7km ringi Uuemäe suusamägi vajab veel lisalund.

 6. Pühapäeva, 23.12. seisuga sai aleviku 2,7km rajal suusatada, kuigi suusad saavad kriipida. Esmaspäevaks lubas ilmateade lumesadu, mis ilmselt parandab raja olukorda. Kauneid jõulupühi kõigile!

 7. 20.12. see on pigem tahtejõusuusatamine, mida Sakus teha saab. Nautikene on veel lund juurde vaja, et saaks korralikult suusatada.

 8. 18.12.18 pressis rajameister rajad ära. Lund on vähe ja ilmselt suusatada väga veel ei õnnestu. Kui tuleb veel sama palju lund peale, siis peaks saama juba ka suusatada. Innukat hooaja alguse ootust suusasõpradele!

 9. Hommikul väga hea rada. Vaadates ilmateadet tundub, et jäi viimaseks miinuskraadidega sõiduks sel aastal. Suur tänu rajameistrile`!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • World Snow Day Sakus – 20.jaanuaril 2019

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • 22. Alutaguse Maraton

toptvseries.org
Top