• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 49 vastust

 1. Suusarajad ja tuubinõv täna üle sõidetud, kõik on saanud paremaks. Lume lisandudes saab sisse ajada koassikaraja:)

 2. Kauaoodatud lumi võimaldas täna rajapõhjad sisse sõita, vanema suusaga saab sõita 2, ja 3, radadel (pikem rada kohati jäätunud loikudel, kus lumi kenasti peal, paaris kohas siiski veidi jääpealset vett). Lumetuubinõlv taas heas korras. Tulge talve nautima:)

 3. Meie talv on siinmail kahjuks lumevaene, kord sisse sõidetud rajapõhjad võttis sula, pregune lumekord peab ootama lisa, et avada tuubinõlv ja suusarajad. Loodame:) Seni aga saab nautida looduses kõndimist ja jooksmist ning disc-golfi mängu

 4. Rajad kuivad, terviseala tervikuna ootab teid lustima, kõndima, jooksma, disc-golfi mängima
  Olge rõõmsad, terved, hoidke loodust:)

 5. Oli ilus talvine nädalavahetus ja kes tulid, said nii suusatada kui ka lumerõngaga sõita. Vastlapäeval alanud suur sula on tänaseks suusarajad teinud lumeriismetes vesiseteks. Ilmakaart erilist talvist olemist enam ei ennusta. Eks see aasta siis nii. Terviseala on aga teie päralt ja tegevust jätkub, peaasi on värske õhk, puhas loodus ja liikumine:)

 6. Lumelisa võimaldas sisse sõita ka klassikarajad:) Kui uisurada on hea, siis klassikaraja põhi mõnes kohas pisut õhuke – seega on kohatine ettevaatus soovitav. Tuubinõlv avatud. Seni kuni talve, tulge nautima:)

 7. Head vabariigi aastapäeva, head tervisesõbrad! Ja lumi tuli, täna rajapõhjad ning tuubinõlv sisse sõidetud. Tulge kõik väheseid kauneid talvepäevi nautima:)

 8. 21.02 Tänase seisuga sobivad rajad jooksjatele ja kõndijatele. Ilmakaart näitab õnneks taaskord külmaperioodi – jääme ootama ka peatset lund. Jälgige infot, olge terved:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 3 4 5

Tulevad Sündmused

 • DISC GOLF ACADEMY AASTAPÄEVA MÄNG 2019 PIRGU 2 X 18

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus

 • Pirgu aastalõpuvõistlus discgolfis

toptvseries.org
Top