• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 49 vastust

 1. Nii uisu- kui ka klassikarada igati heas seisukorras – suuskadele suusasõbrad:) Julgustan ka pimedal ajal pealambiga sõitma – valgusvihus helkival lumerajal on ilus ja väga mõnus sõita

 2. Peale korralikku lumesadu täna õhtul rajad, k.a klassika, kinni sõidetud ja ootavad sõitjaid:)

 3. Täna 13.01 oli rada lumeolusid arvestades hea. Uisku võis sõita hea suusaga, klassikasoones mõnes kohas pidi suuska tõstma. Tore oli näha, et parklad olid autosid täis! Tänan!

 4. Väga hea rada, kiitus rajameistrile. Sõitsin eile 12.01 kolm ringi klassikat.

 5. Laupäeva hommikul suusarajad ja tuubimägi rajamasinaga hooldatud. Suusarajal (3,8km) olemas ka klassikajälg, kus võib hea suusaga sõita. Toimib ka lumetuubi laenutus. Tulge lumele lustima ja trennima:)

 6. Lund tuli juurde, kõik rajad üle sõidetud, võib hea suusaga sõita. Klassikajälg jääb ootama järgmist lumesadu.

 7. Suusarajad ja tuubinõlv tänaõhtuses kerges lumesajus silutud, metsaringile võib minna hea suusaga, ümber karjääri veekogu 1 km ring igaks juhuks täna veel vanemaga. Veel pisut lumelisa ja peagi saame sisse sõita klassikarajad:)

 8. Lund tuleb tasapisi juurde ja see on tore. Tuubinõlv toimib ja metsapoolne suusarada on peale tänast silumist päris hästi sõidetav. Karjääriringil oli täna veel paar kiviohtlikku kohta, nii ei soovita sinna veel minna – peale homset hooldust täpsustame olukorda.

 9. Aastavahetuse sula jättis pisut rajapõhja alles ja eilne tuisulumi andis võimaluse rada taastada ning põhiosas taas vanema suusapaariga sõitu teha (metsa all siiski paar vähese lumega lõiku). Karjäärialale minna ei soovita – kohati lumevaba. Usutavalt toovad aga lähipäevad lumelisa. Tuubinõlv on heas korras.

 10. Koos pööripäevaga alanud talv on puistanud pisut lund juurde, nii et vana suusaga saab rohumaadel kulgevatel rajalõikudel päris kenasti sõita, metsalõikudel lund vähem, karjäärialal ettevaatust, sest paraku võib mõningatel lõikudel väikseid kivikesi tabada. Lisaks on hea meel teavitada, et ka lumetuubi nõlv on avatud. Tulge ja veenduge – talveaeg on superaeg looduses liikumiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • DISC GOLF ACADEMY AASTAPÄEVA MÄNG 2019 PIRGU 2 X 18

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus

 • Pirgu aastalõpuvõistlus discgolfis

toptvseries.org
Top