• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 49 vastust

 1. Täna on metsamehed langetanud puid ca 2km stardist kuuseheki taga ja jätnud ca 100m ulatuses rajale sellise koguse oksaprahti, et võta suusad alt ja kõnni mööda…

 2. Peale suuremat lumelisa rajad eile õhtul kinni sõidetud, täna hommikupoolikul täiendavalt ja klassikajälg uuendatud – enne suurt nädalavahetuse sula kasutage võimalust mõnusaks suusasõiduks

 3. Kaunis talv jätkub, õiged riided selga ja tulge terviserajale sellest osa saama – suusarajad ja lumetuubinõlv ootavad just teid:)

 4. Imeilus lume- ja härmatiserüüs talv jätkub, kasutage võimalust sellest osa saada – pere kaasa, suusarajad ning kelgunõlv ootavad teid:)

 5. Esmamuljed Pirgu suusarajast tänase kogemuse põhjal:
  – Raja trass on kujundatud nii plaaniliselt kui väikeste tõusude-laskumiste osas loogiliselt, tagades mõnusa suusasõidu kõigile
  – Rada kulgeb kenal loodus- ja tehismaastikul
  – Rada oli hästi hooldatud nii vabatehnika kui ka klassikalise tehnika sõitmiseks!

  Igati meeldiv kogemus oli. Pikemaks rada teha ehk polegi vaja, perspektiivis võiks rajada ristuvatele teedele veel suusasillad või tunnelid.

  Kiitused tegijatele ja jõudu edaspidiseks!

 6. Eile tuli lund lausa kotiga, hilisõhtul rajad ja tuubimägi siledaks sõidetud. Täna hommikul uuendame ka klassikaraja. Ilmselt on rohkest lumest rajad pisut pehmed, kuid talvise looduse ilu ja sõidumõnu saab tulija kindlasti kätte.

 7. Eile hilisõhtul sai sulaga suusarajal tallutud sügavad jalajäljed küll üle freesitud, aga heaks veel ei saanud. Täna õhtul sõidame masinaga uuesti läbi – loodetavasti saab kvaliteedi nii vaba- kui ka klassikarajale tagasi. Tuubi-kelgunõlv on korras. Nädalavahetuse talverõõmud ootavad Teid:)

 8. Rajad tõesti suusatamiseks head. Seda head rajameistri tööd aga ei mõista hinnata üks tegelane, kes järjekindlalt käib keset vabatehnika rada kõndimas-jalutamas!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • DISC GOLF ACADEMY AASTAPÄEVA MÄNG 2019 PIRGU 2 X 18

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus

 • Pirgu aastalõpuvõistlus discgolfis

toptvseries.org
Top