• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
Disc-golf

“Pirgu terviserada” on saanud 30 vastust

 1. Aastavahetuse sula jättis pisut rajapõhja alles ja eilne tuisulumi andis võimaluse rada taastada ning põhiosas taas vanema suusapaariga sõitu teha (metsa all siiski paar vähese lumega lõiku). Karjäärialale minna ei soovita – kohati lumevaba. Usutavalt toovad aga lähipäevad lumelisa. Tuubinõlv on heas korras.

 2. Koos pööripäevaga alanud talv on puistanud pisut lund juurde, nii et vana suusaga saab rohumaadel kulgevatel rajalõikudel päris kenasti sõita, metsalõikudel lund vähem, karjäärialal ettevaatust, sest paraku võib mõningatel lõikudel väikseid kivikesi tabada. Lisaks on hea meel teavitada, et ka lumetuubi nõlv on avatud. Tulge ja veenduge – talveaeg on superaeg looduses liikumiseks.

 3. Suusaraja ja tuubinõlva põhjad sisse sõidetud, kuid kuna sõltume looduslikust lumest ning viimast veel napib, peame lootma Jõuluvanale, kes meile kotiga lund juurde toob – anname talvevõimalustest koheselt teada. Kaunist Jõuluaega!

 4. Talvevalge on tulnud, kuid rajapõhja ja kelgunõlva jaoks ootame lisalund. Loodame peatselt kõiki talvesõpru rõõmustada

 5. 13.oktoobril toimus Pirgu terviseraja VII aastapäevajooks ja koos sellega MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant abil kogukonnatare EV 100 sünnipäevaks avamine – majake on toredaks täienduseks terviseraja toimetustes:)

 6. 22.juulil ootame kõiki jooksusõpru lähedalt ja kaugelt Pirgu poolmaratonile, lisaks 9 km distants ja lastejooksud 1,5 km rajal, juhendit vt terviseradade sündmuste alt

 7. Südamenädala raames kutsume kõiki liikumisharrastajaid Pirgu radadele kõndima, jooksma, mängima disc-gofi, kasutama mänguväljakut – ilusat kevadet nautima, olema rõõmsad ja hoolivad

 8. Täna viimast korda sellel talvel suusarada üle triigitud. Kuigi rada tervikuna veel üsna heas olukorras, on päike paaris lõigukeses oma töö teinud ja kivikesi välja toonud – seega kohatist ettevaatust kevadistele suusasõpradele. Ka tuubitada saab, kuid ilmselt viimast nädalavahetust. Tervitagem kevadet:)

 9. Tuli lumelisa:), rajad ja tuubinõlv 26.02 õhtul silutud, klassikarada uuesti sisse sõidetud

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • KoMo KV ja maakonna MV klassika lühike Pirgus

 • Pirgu aastalõpuvõistlus discgolfis

 • Pirgu poolmaraton