• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
discgolf suletud perioodil 01.01.2020 kuni 01.04.2020
kelgutamine
lumelaud
Discgolfi ketaste laenutust perioodil ei toimu 01.01.2020 kuni 01.04.2020
Suuskade, keppide ja saabaste laenutus avatud laupäeval ja pühapäeval kell 10:00 kuni 18:00
Orienteerumiskompasside laenutus
Discgolfi mängu algõppe korraldamine algõpet perioodil ei toimu 01.01.2020 kuni 01.04.2020
Orienteerumise algõppe korraldamine
Pop-up telgi 6x3 rent
Välimööbli rent (komplekt 1 laud ja 2 pinki)

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 120 vastust

 1. Tere!
  Palume hoida rada puhtana, kasutatud taara ja pakendi jaoks on prügikastid, spordikeskuses mitte suitsetada!
  Jalgsi, ratastega, kelkudega ja lumelaudadega jms suusarajale mitte minna.
  Palun kelgutamiseks kasutada kelgumäge. Kelgumäe prožektori saab lülitada mastil olevast lülitist ja peale kelgumäelt lahkumist kustuta valgus.

 2. Tere! Eile õhtul ja öösel sadanud 10 cm lumekiht on Paliere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajal rajameister Jussi poolt kinnitallatud. Mõnel rajalõigul on mutimulla hunnikud suusasillalt laskumisel ja kivid väljas Kaopalu kajääri poolsel rajalõigul, kus tasub tähelapanelik olla, et mitte suuska rikkuda. Ülejäänud rajalõigud võimaldavad mõnusat suusasõitu. Libedat suusaka. Rõõmsaid Jõule!

 3. Tere!
  Kelgutamiseks on kelgunõlvadel lund vähe ja kelgunõlvade avamisest ning õhtuti valgustamisest teatame. Seniks libedat suuska.

 4. Tere! Rajameister Juss sõitis õhtul rajapressiga raja põhjad üle. Lumi vajus kokku ja kohati kivid, pinnas lumest väljas. Suusatada saab vabatehnikas kasutades vanemat suuska. Ettevaatust nõlvadel laskumisel, puudub suusajälg.

 5. Tere! Tali tuli tagasi ja öö jooksul lisandus 4 cm kohev lumekiht. Tuisu tõttu on metsa vahel rohkem lund ja tuulepealsetel nõlvadel vähem lund. Mulla suusaga saab loodetavasti metsavahelistel lõikudel omas jäljes suusatamist proovida. Loodame lume lisandumist lähipäevadel.

 6. Tere! Tänane vihmasadu ja soe tuul viis lume suusarajalt ning kelgunõlvalt. Ootame uut külma ja lund. Ilmaprognoosid lubavad uuesti külma nädala lõpuks.

 7. Täna ja eile esimesed suusatajad rajal. Kasutada saab vanemat suuska ja suusatada omas jäljes, sest kohati kivid ja pinnas lumest väljas. Lisatud online videopilt ja droonivideo. Programmkella rikke tõttu ei toimi hetkel rajavalgustus ja anname teada kui korras.

 8. Tere!
  Tegusat suusahooaja 2018/2019 algust ja esimesed suusajäljed on suusarajal tehtud. Saab suusatada kasutades nn mullasuuska, sest lumekiht on 2-3 cm paksune. Lume lisandumisel pressime rajapõhjad üle. Ilmaprognoosid muutuvad iga päev ja loodame loodusliku lume lisandumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 6 7 8 9 10 12

Tulevad Sündmused

 • Läänemaa o-kolmapäevakud 2018 Paliveres

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

toptvseries.org
Top