• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
discgolf suletud perioodil 01.01.2019 kuni 01.04.2019
kelgutamine
lumelaud
Discgolfi ketaste laenutust perioodil ei toimu 01.01.2019 kuni 01.04.2019
Suuskade, keppide ja saabaste laenutus avatud laupäeval ja pühapäeval kell 10:00 kuni 18:00
Orienteerumiskompasside laenutus
Discgolfi mängu algõppe korraldamine algõpet perioodil ei toimu 01.01.2019 kuni 01.04.2019
Orienteerumise algõppe korraldamine
Pop-up telgi 6x3 rent
Välimööbli rent (komplekt 1 laud ja 2 pinki)

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 120 vastust

 1. Tere! Kõik suusarajad kaetud esmaspäeva 07. jaanuari hommikul sadanud paari cm paksuse värske lumega, rajahooldust sulaga teha ei saa ja järgmine hooldus miinuskraadidega. Vabatehnikas võib kasutada pahemat suuska, klassikajälg kohati, kus metsavahelistel lõikudel rohkem lund, kuid rajapõhjas kohati pinnas väljas.

 2. Eile sadanud 6-9 cm külmunud sulalumi kaetud õhukese värske lumega on rajapressiga kinni tallatud, tähelepanelik olles võib kasutada head suuska. Klassika jälg kohati, kus on rohkem lund, kuid vedas rajapõhjas pinnase välja. Kõik rajad suusatavad, laskumistel hetkel klassikajälge pole kuna lund napib. Suusatamiseks olud suurepärased.

 3. Tere! Hommikul sadanud värske lumi on kuni 5 cm kihiga katnud kõik suusarajad, mis suusatajate poolt kinni sõidetud. Saab kasutada head suuska vabatehnikas. Klassika jälje pressimiseks lund ei piisa ja saab suusatada omas jäljes. Kelgunõlvad kaetud värske lumega ja saab kelgutada vanemal nõlval. Lintidega piiratud kelgunõlva palun mitte kasutada.

 4. Tere! Müün kasutatud RCS Classic Plus suusad. Esineb kasutusjälgi, aga on heas sõidukorras. Sobivad sõitjale pikkusega 162- 172 cm, kaaluga kuni 55 kg [- ise kasvasin kaaluklassist välja :)]. Klamber SNS. Hind 125.- ei ole kivisse raiutud. Kontakt: 56296090

 5. Tere!
  Suusaradadel lumi rajapressiga kinni tallatud. Metsavahelised lõigud, kus lund rohkem on paremas seisus. Tuulepealsetel lõikudel lund vähe ja maapind paljas, samuti lund vähe elektriliini alustel suusaradadel. Soovitav kasutada vanemat trennisuuska.

 6. Tere!
  Head sportlikult edukat uut aastat! Äge jaanuaritorm tõi lume ja miinuskraadid. Hommikul hindame lumekihi paksust suusarajal ja piisava lumekihi olemasolul hooldame suusarajad, millest teavitame täiendavalt.

 7. Tere!
  Öised miinuskraadid ja hommikune jäävihm on muutnud suusarajad jäiseks ja laskumised ohtlikuks. Saab suusatada metsavahelistel laugematel suusarajalõikudel vaba tehnikas. Kelgunõlvad suletud, jäised ja ohtlikud.

 8. Head jõulupühade jätku!
  Sula on mõnevõrra kahjustanud 6 km suusarada ja eriti puudealused lõigud Pikajala tänava parkla kõrval ja elektriliini alusel lõikudel lund vähe ning kohati pinnas väljas. Lühematel radadel on lumeolud paremad metsavahelistel lõikudel. Saab suusatada kasutades vanemat suuska vabatehnikas ja klassikalises omas jäljes. Kelgunõlvad vähese lumega ja kelgutada ei soovita.

 9. Häid Jõule!
  Nõrk lumesadu jätkub. Suusarajad Jussi poolt hooldatud, golfarite jäljed freesitud ja tasandatud. Klassika jälje pressimiseks lund vähe ja head suuska kasutada ei soovita, kohati on rajal kive ja mulda suusasillalt laskumisel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 5 6 7 8 9 12

Tulevad Sündmused

 • Läänemaa o-kolmapäevakud 2018 Paliveres

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

toptvseries.org
Top