• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine
paliverekeskus.eu
Mäepealse tee, Allikmaa küla, Lääne-Nigula vald
Juhised kohalejõudmiseks

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 35 vastust

 1. Ettevaatust üle suusasilla laskumisel, sest suusasilla peal on kohati lumi ära sulanud. Hoida tuleb sisekurvi.

 2. Tänan info eest. Olen kahel erineval arvutil proovinud seda kaamerapilti ette saada, aga ei ole õnnestunud.

 3. Rajahooldus tehtud reede hommikul ja hetkel suusarajad heas korras. Turvakaamera online pilt toimib jätkuvalt. Sulailmaga rajahooldus teeb pigem kahju kui kasu.

 4. Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad esmaspäeval hooldatud. Pressitud vaba- ja klassikatehnikajälg kõikidel suusaradadel kogupikkusega 6,0 km sh 0,7 km nn sprindiring, 1,5 km valgustatud rada, 3,5 km kerge profiiliga rada ja 6,0 km raske profiiliga rada üle suusasilla.

 5. Eile õhtul oli valgustatud rada väga hea. Loodame, et nädalavahetusel on rajad samal tasemel. Sellest lumest tuleb ju viimast võtta.

 6. Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajad ja kelgunõlvad täna hommikul hooldatud. Pressitud vaba- ja klassikatehnikajälg kõikidel suusaradadel kogupikkusega 6,0 km sh 0,7 km nn sprindiring, 1,5 km valgustatud rada, 3,5 km kerge profiiliga rada ja ,0 km raske profiiliga rada üle suusasilla. Kohati hea klassikajälje pressimiseks looduslikku lund napib. Lumesaju jätkudes suusarajal olud paranevad. Mõnusat ja turvalist lipet 🙂

 7. Kas valgustatud uisurada väga kõvaks sõidetud? Millal oli ja millal on järgmine rajahooldus?

 8. Tere!
  Täna öine ja päeval jätkunud lumesadu ning tuisk on toonud suusaradadele 8 – 12 cm lund. Õhu temperatuur 0 kraadi ja sajab lörtsi, tuul puhanguti 5,1 m/s. Järgmine rajahooldus saju lõppedes ja miinus temperatuuriga. Saab suusatada omas jäljes kõikidel suusaradadel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Läänemaa o-kolmapäevakud 2018 Paliveres

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Raasiku valla rattapäev