• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
discgolf
kelgutamine
lumelaud
Discgolfi ketaste laenutus
Suuskade, keppide ja saabaste laenutus
Orienteerumiskompasside laenutus
Discgolfi mängu algõppe korraldamine
Orienteerumise algõppe korraldamine
Pop-up telgi 6x3 rent
Välimööbli rent (komplekt 1 laud ja 2 pinki)

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 67 vastust

 1. Tere!
  Öised miinuskraadid ja hommikune jäävihm on muutnud suusarajad jäiseks ja laskumised ohtlikuks. Saab suusatada metsavahelistel laugematel suusarajalõikudel vaba tehnikas. Kelgunõlvad suletud, jäised ja ohtlikud.

 2. Head jõulupühade jätku!
  Sula on mõnevõrra kahjustanud 6 km suusarada ja eriti puudealused lõigud Pikajala tänava parkla kõrval ja elektriliini alusel lõikudel lund vähe ning kohati pinnas väljas. Lühematel radadel on lumeolud paremad metsavahelistel lõikudel. Saab suusatada kasutades vanemat suuska vabatehnikas ja klassikalises omas jäljes. Kelgunõlvad vähese lumega ja kelgutada ei soovita.

 3. Häid Jõule!
  Nõrk lumesadu jätkub. Suusarajad Jussi poolt hooldatud, golfarite jäljed freesitud ja tasandatud. Klassika jälje pressimiseks lund vähe ja head suuska kasutada ei soovita, kohati on rajal kive ja mulda suusasillalt laskumisel.

 4. Tere!
  Palume hoida rada puhtana, kasutatud taara ja pakendi jaoks on prügikastid, spordikeskuses mitte suitsetada!
  Jalgsi, ratastega, kelkudega ja lumelaudadega jms suusarajale mitte minna.
  Palun kelgutamiseks kasutada kelgumäge. Kelgumäe prožektori saab lülitada mastil olevast lülitist ja peale kelgumäelt lahkumist kustuta valgus.

 5. Tere! Eile õhtul ja öösel sadanud 10 cm lumekiht on Paliere Turismi- ja Tervisespordikeskuse suusarajal rajameister Jussi poolt kinnitallatud. Mõnel rajalõigul on mutimulla hunnikud suusasillalt laskumisel ja kivid väljas Kaopalu kajääri poolsel rajalõigul, kus tasub tähelapanelik olla, et mitte suuska rikkuda. Ülejäänud rajalõigud võimaldavad mõnusat suusasõitu. Libedat suusaka. Rõõmsaid Jõule!

 6. Tere!
  Kelgutamiseks on kelgunõlvadel lund vähe ja kelgunõlvade avamisest ning õhtuti valgustamisest teatame. Seniks libedat suuska.

 7. Tere! Rajameister Juss sõitis õhtul rajapressiga raja põhjad üle. Lumi vajus kokku ja kohati kivid, pinnas lumest väljas. Suusatada saab vabatehnikas kasutades vanemat suuska. Ettevaatust nõlvadel laskumisel, puudub suusajälg.

 8. Tere! Tali tuli tagasi ja öö jooksul lisandus 4 cm kohev lumekiht. Tuisu tõttu on metsa vahel rohkem lund ja tuulepealsetel nõlvadel vähem lund. Mulla suusaga saab loodetavasti metsavahelistel lõikudel omas jäljes suusatamist proovida. Loodame lume lisandumist lähipäevadel.

 9. Tere! Tänane vihmasadu ja soe tuul viis lume suusarajalt ning kelgunõlvalt. Ootame uut külma ja lund. Ilmaprognoosid lubavad uuesti külma nädala lõpuks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Läänemaa o-kolmapäevakud 2018 Paliveres

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Viljandimaa MV I etapp (vabatehnika)