• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
discgolf suletud perioodil 01.01.2020 kuni 01.04.2020
kelgutamine
lumelaud
Discgolfi ketaste laenutust perioodil ei toimu 01.01.2020 kuni 01.04.2020
Suuskade, keppide ja saabaste laenutus avatud laupäeval ja pühapäeval kell 10:00 kuni 18:00
Orienteerumiskompasside laenutus
Discgolfi mängu algõppe korraldamine algõpet perioodil ei toimu 01.01.2020 kuni 01.04.2020
Orienteerumise algõppe korraldamine
Pop-up telgi 6x3 rent
Välimööbli rent (komplekt 1 laud ja 2 pinki)

“Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus” on saanud 106 vastust

 1. Täna kolmapäeval hommikupoolikul kõik suusarajad rajameister Jussi poolt hooldatud ja pressitud 3,5 km suusarajale klassika jälg. Suurepärased olud suusatamiseks.

 2. Möödunud teisipäeva öösel ja varahommikul sadas suusaradadele ning kelgunõlvale 10 kuni 12 cm paksune sula lumekiht, mis kaetud värske külma lumega. Raja hooldus on tulenevalt ilma- ja lumeoludest mõnevõrra raskendatud. Eelkõige saab hooldatud valgustatud rajaosa ja hiljem pikemad suusarajad. Spordikeskuse juurdepääsu tee ja parkla on korralikult lahti lükatud. Pikka vastlaliugu ja libedat suuska kõigile külastajatele!

 3. Tere!
  Täna esmapäeva hommikul suusarajad lohistiga hooldatud, korralik vabatehnika suusarada. Suletud laskumised suusasillale ja silla alla, samuti elektriliini alused laskumised, väga jäised. Suletud kelgunõlvad, mis vähese lumega ja jäised.

 4. Tere!
  Lumikate
  Täna reede hommikul värskelt sadanud kuni 2 cm paksune lumekiht ATV järel veetava lohistiga pressitud. Saab suusatada vabatehnikas kasutades head suuska. Klassika jälge lohistiga pressida ei saa, värske lumekihi all palju jäiseid lõike.

 5. Tere!
  Arvestades ilmaolusid on laupäeval hooldatud suusarada rahuldavas seisus, kohati parkla juures on jäiseid lõike, millest saab mõõda. Hommikuste miinuskraadide tõttu on valgustatud suusaraja laskumine kiired ja nõuab head suusatamise tehnikat.

 6. Tere!
  Pikajalamäe suusarajad täna hommikul rajatraktoriga hooldatud, korralik klassika- ja vabatehnika suusarada. Saab suusatada 3,5 km suusarajal, lisades elektriliini aluse pauna tuleb kokku 4,0 km. Kõik elektriliini alused ja suusasilla laskumised suletud, jäised ja ohtlikud. Suusalaenutuseks helista Tiiu Lukk mob 53413156. Tänud hea rajameistritöö eest Jorma Tammele Orult.

 7. Tere!
  Laupäeva hommikul planeeritud suusaradade hooldus rajatraktoriga, et saame nädalavahetuseks vähemalt 3,5 km rajale korraliku vaba- ja klassikatehnika suusaraja kuna kerge lohistiga pole võimalik jääd freesida.

 8. Tere!
  Suur sula on kahjustanud suusarada, tekkinud mitmed veeloigud, jäised lõigud ja kerge lohistiga suusarada hooldada ei saa. Kelgunõlvad jäised ja kasutamiseks suletud. suusatada saab metsavahelistel rajalõikudel, kus vähem jäiseid lõike.

 9. Tere.
  Esmaspäeva õhtul kell 20.54 (just praegu), 2 rumalat inimest karja koertaga suusarajal jalutamas. Kindlasti oli pudulojuste seas 2 saksa lambakoera. Selliseid inimesi ei peaks olema ju väga raske kindlaks teha olema, sest vaevalt, et keegi Haapsalust sinna koeri jalutama viitsib sõita. Ikka väga hea oleks selliste kodanike nimed teada saada.

  • Mingi koertega seltskond liigub sealkandis valge “pirukaga”, millel hundikoera pilt külje peal. Olen neid mitmeid korda karjääri juures näinud.

 10. Tere!
  Täna esmapäeva hommikul suusarajad lohistiga hooldatud, korralik vabatehnika suusarada. Sulailmaga suletud laskumised suusasillale ja silla alla, samuti elektriliini alused laskumised, muld väljas ja väga jäised. Klassika rada hooldada kerge lohistiga ei saa, väga jäine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Palivere Disc-golf pargi kasutamisest 04.12.2019 -kevad 2020

 • Terviseradadel “Vabariigi terviseks”!

 • Jalgsimatk ja rabalaugastel uisutamine 29.12.2019

toptvseries.org
Top