• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
kepikõnd
matkamine

“Padise terviserada” on saanud 52 vastust

 1. Lume idüllis kloostri tagune mets ootab kõiki suusatama ja talvist väljas liikumist nautima.
  Kõik rajad on heas korras (1km-6km). Sees nii vabatehnika rada kui ka klassika jälg. Padise “vallamaja” taga suusaraja ääres ka eraldi kelgumägi kelgutamiseks. Ilusaid talve elamusi!

 2. Rõõm teavitada, et kogu radade võrgustik 1-6km on heas seisukorras ja ootab suusatama nii uisku kui ka klassikat. Klassika jälg on 2,7km rajal. (Kahjuks klassika jälje tõmbaja veel rivist väljas ja seega peavad pikimad ringid jälge pisut ootama.) Kelgutame endiselt ettevalmistatud kelgumäel ja suusatame suusaradadel! Ilusaid talve elamusi.

 3. Hetkel heas korras 2,7km ja 1km ring = 3,7km. Koos klassika jäljega. Kuna rajamasinal on tehnilinerike siis pikemad ringid hetkel korralikult hooldamata (loodame probleemi kiirelt lahendada). Kelgumägi asub Padise teeninduspunkti/kultuurimaja taga. Ilusaid talve elamusi!

 4. Rajad hooldatud 06.02 ja täna 07.02. Rajad heas korras. Klassikajälg kohati tulenevalt lume oludest veel lünklik. Palume rajal mitte kelgutada, selleks ettevalmistatud eraldi mägi. Lund sajab pidevalt juurde seega on lähi ajal lootus suurepärastele rajaoludelea.

 5. Rajad on rajamasinaga ettevalmistatud. Lumekiht kohati siiski õhuke ja vaja tähelepanelikkust. Kelgutamiseks on ettevalmistatud kelgumägi Padise keskusehoone taga. Palume suusarajal mitte kelgutada. Toredaid talveelamusi!

 6. Padise terviserada 19.01.18. Mets on talviselt ilus ja lõõgastav. Paraku suusarajaks lund endiselt napib aga seda mõnusam on jalutada/kepikõndida/joosta – looduses liikuda. Põsed punaseks!

 7. Rajad vabanenud terves ulatuses jääst, oodates jalutajaid, kepikõndijaid, jooksjaid, rattureid. Kevadine mets ootab 🙂

 8. Kogu radadevõrk taaskord suusatatavad. Rajahooldus värskelt tehtud, kohati ka klassika jälg. Raja olukord kogu ulatuses muutlik. 2,7km ring parimas seisus.

 9. Rajad värskelt hooldatud. Värske lumi rajal kohev ja pehme. Kinnisõidetud lume all jää, mis võib suusa kantimisel probleeme tekitada. Klassika jälg hetkel puudub, lumenappuse tõttu. Värsked pildid rajalt: #padiseterviserada

 10. Rajad värskelt hooldatud. Värske lumi rajal kohev ja pehme. Kinnisõidetud lume all jää, mis võib suusa kantimisel probleeme tekitada. Klassika jälg hetkel puudub, lumenappuse tõttu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 3 4 5

Tulevad Sündmused

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • 22. Alutaguse Maraton

 • 35. Viru Maraton

toptvseries.org
Top