Instagram ikoon Facebook ikoon
Terviserajad logo
Illustratsioon
Harjumaa

Nõmme uisupark

Viimati muudetud: 30. juuni 2022, 12:08
Lemmikute lisamiseks logi sisse

Nõmme Gümnaasiumi hoovis asuv armas pop-up-uisuväljak ootab jääle detsembri algusest märtsi keskpaigani. Uisupark on avatud iga päev ilmast sõltumata, kuna liuväli on rajatud kasutades spetsiaalseid külmutusseadmeid. See tagab uisurõõmu kõigile ka plusskraadidega. Hubane valgustus ja meeleolu loov muusika Nõmme mändide all – olemas on kõik ühe unustamatu uisuelamuse kogemiseks!

Ilm
Ilm
-5.7 °C
2.5 m/s
Valgustus
Valgustus
E-P 10-21.00
Staatuse ikoon
Raja olek: Uisutamine (suletud)
Otsepilt

Tegevused

Uisuväljak ikoon

Teenused

WC ikoon Uisulaenutus ikoon Toitlustus ikoon

Mida selga panna?

See on vabaõhuliväli ja riietuda tuleks vastavalt ilmale – see tähendab soojalt. Et jalgadel oleks uiskude sees mugavam, oleks soovitav kanda paksemaid sokke. Ka kinnaste ja mütsi kaasavõtt ei tee paha. Talv ju ikkagi. Kui sokid ja kindad koju jäid, saad need soetada Uisupargi kassast.

Lapsed

Laste uisutamise turvalisuse riski peavad hindama eelkõige nende vanemad või saatja. Alati on kindlam (ja ilmselt ka lõbusam) kui lapsel on vanem inimene jääl kaasas. Väikseim uisu number meie laenutuses on 24 (umbes kolme aastasele). Lastele soovitame kasutada kiivrit, mille saab laenutada Uisupargi kassast.

Turvakapid

Liuvälja ääres on ka turvakapid, kuhu võite vajadusel jätta oma riideid, kotte, jalanõusid või muud isiklikku mis jääl tüliks. Kapi kasutamise hind on 3 eurot.

Mida saabudes teha?

Osta tunnipilet Uisupargi kassast ja kui oma uiske kaasas pole, laenuta ka uisud. Need on parem jalga panna platsi otsas, kus on võimalik selleks istuda. Hoia alles pilet, mille peal on uisutunni lõppaeg.  Ja siis jääle! Puhakamiseks ja keha kinnitamiseks on avatud kohvik.

Tahad niisama vaadata?

Vanalinna Uisupargi teenindusala on piiratud, seega ootame Uisuparki eelkõige uisutajaid (sisenemine pileti alusel). Uisupargis toimuvat saab jälgida Harju tänava poolsel alal.

Pea meeles!

Uisutamisega kaasnevad ka riskid. Külastajad peaksid ise oma võimeid adekvaatselt hindama. Tuletame meelde, et alkoholijoobes külastajaid, kes on ohtlikud nii iseendale kui teistele uisutajatele, oleme sunnitud jääle mitte lubama.

Viimased kommentaarid

Lisa kommentaar

Ühtegi kommentaari pole veel lisatud.

Lisa kommentaar