• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Saunad ja tünnisaunad
Jõusaal, võimlemislinnak
Ujumine ja talisuplus
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 832 vastust

 1. Kunstlumering oli kenasti sõidetav. See oli väga hea mõte teha vahelduseks/prooviks pikem lumering üleval ümber tähetorni. Minu jaoks oli suur pluss see, et ülal koolilapsed sõidutunde ei teinud, siis seal sai rahulikult sõita, kuigi hea suusaga ma ülemist ringi hetkel ei sõidaks.
  Minu poolt paar ideed üldiselt. Esiteks teine tõus, mis jõuab krokodillini, tõusu lõpus, kus tuleb järsem pööre ümber puu paremale, seda kurvi võiks natuke pikema paunaga teha. Kui tavaliselt läheb seal rada puu alt läbi, siis puu otsast kukub sinna esimesena palju sodi ja tilgub vett. Kui aga läheb mõni meeter suurema kaarega, siis see koht ei läheks alati nii kiiresti hukka. Teiseks ma ei tea, kas see on kuidagi teostatav ja kas selle tulemus oleks selline, kuidas ma seda ette kujutan, aga ajal kui lund ei ole, võiks harku metsas ringi ära “hööveldada”, et rada oleks mõnes kohas tasasem ning suuremad kivid vähese lume korral välja ei paistaks. Ja kolmandaks, igal kevadel on seal kunstlumerajal samad kohad, kus maapind esimesena lume seest välja ilmub, varuge sinna rohkem lund 😉

 2. Kunstlumering on OK. Plusskraadidega traktoriga rada hooldama ei lähe. Hetkel on tõenäoline, et saame teha laupäeva ööl vastu pühapäeva.

 3. Kas kunstlume ring kannatab head suuska täna & nädalavahetusel? Mis viimane seis on?

  • Hommikul kuidagi sai Harku ringil sõita, aga silmad tuli lahti hoida. Paar lõiku ei olnud enam suuskadega läbitavad. Tõenäoliselt hetkel enam ei kannata.

 4. Kui kellelgi on huvi, siis Nõmme Spordikeskuses saab suuski hooldada. 50 642 65 Anti

 5. Kunstlume rada täna väga hea. Tore,et sel aastal on rada vähe teistsugune ehk teeb tiiru ka Glehni pargis, viimastel aastate ainult all tiirutamisele hea vaheldus, niiet selle eest eriline kiitus Nõmme spordikeskusele.

 6. Rada väga hea, täna eriti kiire, parim libisemine sel aastal, tänud rajameistrile.

 7. tere,

  tänaseks siis sees 2,7 km rada koos aiast välja pööramisega (tore oleks need kivid seal pöörde kohas ära katta) – s.t ETKVL-i tõus poole peale ja tagasi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Vägilase jooks

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • 22. Alutaguse Maraton

toptvseries.org
Top