• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
Saunad ja tünnisaunad
Jõusaal, võimlemislinnak
Ujumine ja talisuplus
Riietumis-pesemisvõimalused
Seminarid
Lauatennis

“Nõmme-Harku terviserada” on saanud 839 vastust

 1. Täna hulga soojem. Jäised kohad pehmemad ja vesised, lompe ka natuke. Külmalikka pool läheb aina mustemaks, pimedas nõuab tähelepanu. Kokkuvõttes polnud väga viga. Ilmselt järgmine nädal võib ka tulla proovima, siis juba “musta mullasuusaga.”

 2. Nõmme Kalju stata kõrval on suured lumekuhjad – initsiatiivgrupp paari kopa ning kalluriga kohale – saab nädala äkki otsa veel 😉

 3. See nädal proovime nädalalõpuni iga hommik rajatraktoriga kunstlume rada hooldada. Viimati hooldatud täna 27.03 hommikul. Kunstlume rada veel täitsa sõidetav. Mõnusat libisemist! 🙂

 4. Täna rajal 18-19.30. Rada läks aina kiiremaks. Üldiselt Külmallika poolne osa suht jäine. Trummi poolt lumisem. Staadion ja staadionist silla pool mõnusalt lumine. Prügi minimaalselt. Staadioni laskumine vajaks ilmselt lähiajal sättimist, kisub väga jäiseks.
  Tubli rajameister on üritanud teha niipalju mugavaks kui annab! Päris nauding enam pole, aga ajab asja edukalt ära. Rahvast veel küll rajal. Sõita kannatab kindlasti veel ka järgnevatel päevadel.

 5. Käin stabiilselt sõitmas, rada on väga heas korras, kui väljaarvata kerge mustus raja pinnal.
  Libisemine on fantastiline, mõned lombid on rajal aga neist lihtne mõõduda. Üldiselt hindeks 4+.

 6. Täna hommikul taas kunstlume rada hooldatud rajatraktoriga. Nagu eile mainitud, siis enam tõusudele ja suurtele laskumistele ei läinud. Rada veel sõidetav. Nautige veel kuniks seda suusarõõmu jagub! 🙂

  • Tänud.
   Trummi vasempoolne ling on päris jääs ja prügine, aga trummi parempoolne ring igati ok. Kuniks rajameister hooldab, jätkan solidaarselt tiirutamist;)
   Priit

 7. Täna hommikul rajamasinaga kunstlume rada hooldatud. Tõusud hooldasime see hooaeg viimast korda. Tõusudel juba väga jäised olud ja keeruline seal rajatraktoriga toimetada. Mõnusat suusatamist!

 8. Täna hea rada Trummis. Väga positiivne, et silla laskumine ülevalt sõidetav. Saab veel ühe korraliku tõusu ringi peale!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Vägilase jooks

 • Jalgsimatk ja rabalaugastel uisutamine 29.12.2019

 • Jalgsimatk ja rabalaugastel uisutamine 22.12.2019

toptvseries.org
Top