• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Kuremaa Terviserada” on saanud 80 vastust

 1. Ma ei ole robot,olud normaalsed klassika osaliselt ja vaba kõikjal.Tuul on puudelt ka lisa toonud,aga hetkel 4!

 2. Tere
  Arvestades lumeolusid, siis 2,5 km on ikka väga hea. Kui lund rohkem oleks saaks raja profiili tasasemaks, aga harjutamiseks igati ideaalne ka uuema suusaga. Jõule rajameistrile.

 3. Valgustatud rajaosa rajatraktoriga täna pealelõunal üle käidud, uisurada päris hea. Ainuke kehv koht on kabeli tagune (100m põlluni ja tagasi), aga selle saab ära jätta ja otse edasi minna. Klassikaks vaja lumelisa (jälge ei ole). Ülejäänud rajal tallab lund kinni, kui kannatab, siis saab ka uisujälje.

 4. Kuremaal oli täna täiesti võimalik suusatada. Tallutud osa oli küll jäine, parim ring tallumata osal(2km ringi alumine osa)

 5. Tallumise ajal Karla juba suusatas – ütles et puhtam lumi kui Põltsamaal.

  • Täname võrdluse eest, aga rajameistrid kommenteerigu oma radasi. Mida Karla Kuremaa kohta ütles, ma ei hakka kirjutama. Lumist talve soovides.

 6. Lund veel ei ole ja rajale kukkunud puud ootavad kogenud saemeest, aga 5 km sai härmatise peal suusatatud.

 7. Suusatamise võimalused juba mõni nädal selleks korraks kadunud. Lumel kohtume järgmisel hooajal. MEIE RADA ON HOOLDATUD AASTARINGSELT. LUMETA PERIOODIL VÕIMALIK JOOSTA, JALUTADA JA JALGRATTAGA SÕITA. SÜGISEL KA SEENEL KÄIA. PALVE, KUI KÜLASTAD MEID, REGISTREERI END STENDIL.
  KOHTUMISENI!!!

 8. Täna varahommikul rajad hooldatud. Nii klassika kui uisk. Eile kestis õhtuni hea. Täna sai valgustamata osas veidi üle km paremgi kui eilne valgustatud osa. Tundub vaadates ilmaennustust, enam traktoriga metsa asja ei ole??? Kasutage viimaseid häid võimalusi suusatada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Naistepäeva suusasõit Kuremaal

 • Eviko Suusarull 2019 – Nevene rullsuusamaraton

 • Noorjalgratturite võistlus „Urumarja 31. velotuur“

Top