• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Kuremaa Terviserada” on saanud 54 vastust

 1. Tallumise ajal Karla juba suusatas – ütles et puhtam lumi kui Põltsamaal.

  • Täname võrdluse eest, aga rajameistrid kommenteerigu oma radasi. Mida Karla Kuremaa kohta ütles, ma ei hakka kirjutama. Lumist talve soovides.

 2. Lund veel ei ole ja rajale kukkunud puud ootavad kogenud saemeest, aga 5 km sai härmatise peal suusatatud.

 3. Suusatamise võimalused juba mõni nädal selleks korraks kadunud. Lumel kohtume järgmisel hooajal. MEIE RADA ON HOOLDATUD AASTARINGSELT. LUMETA PERIOODIL VÕIMALIK JOOSTA, JALUTADA JA JALGRATTAGA SÕITA. SÜGISEL KA SEENEL KÄIA. PALVE, KUI KÜLASTAD MEID, REGISTREERI END STENDIL.
  KOHTUMISENI!!!

 4. Täna varahommikul rajad hooldatud. Nii klassika kui uisk. Eile kestis õhtuni hea. Täna sai valgustamata osas veidi üle km paremgi kui eilne valgustatud osa. Tundub vaadates ilmaennustust, enam traktoriga metsa asja ei ole??? Kasutage viimaseid häid võimalusi suusatada.

 5. Täna,ehk 03.aprill rajad hooldatud ,sees ka klassikajälg.Õhtud valged ja rajavalgustus kinni.

 6. Täna varahommikul rajad hooldatud. Nii uisku kui klassikat umbes 3 – 3,5 km. Sai kevade kohta väga hea. Freesisin veidi sügavamalt. Kohati on okkaid ja jäiseid lõike 2 – 3 kohas. Mõrvari tõus ja pikk laskumine on väljas. Samuti kelgumäe ring. Klassikajälg sai üllatavalt hea. Viimaste päevade parim. Kõik suuskadele naudime veel viimaseid häid võimalusi. Kui üle põllu saan, hooldan veel.

 7. Tanä varahommikul rajad hooldatud. Saab veel ka kohati klassikat sõita. Uisuks natuke rohkem kui valgustatud rada. Kelgumäe ring 500 m jätke välja – päike on tõsu jäiseks teinud.
  Kui võimalik metsa masinaga üle põllu saada lähen vast viimast korda. Valgustus töötab laupäevani kindlasti

 8. Rajameister palus edasi öelda, et täna, 27. märtsi hommikul rajad taas hooldatud. Väga head uisu sõitmiseks ja klassikat saab ka. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Naistepäeva suusasõit Kuremaal

 • Viljandimaa MV I etapp (vabatehnika)

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019