• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
jooks
suusatamine
kruus
ratas

“Kuningamäe Terviserada” on saanud 57 vastust

 1. Selleks korraks hooaeg läbi. Oli 3 kuud mõnusat suusatamist. Kohtume uuel hooajal ning soovime kõigile ilusat ja sooja suve.

 2. Saab veel suusatada. Täna öösel (reede vastu laupäeva teen viimase hoolduse). Raja pikkus kus on veel võimalik pidevalt suusatada on umbes 700 meetrit. Tõusudel on sees katkestus kohad kus tuleb võtta suusad jalast. Rada ei ole otseselt metsas, pigem selline parkmets. Erinevaid pilte leiate Kuningamäe Terviseraja Fb lehelt.

 3. Jätkuvalt saab veel suusatada. Soovitav sõita alumisel ringil, sest tõusudel paar katkestust. Rajahooldust plaanin teha veel paaril ööl sellel nädalal. Tule naudi kevadet suuskadel.

  • Toredad uudised! On mõte nädalavahetusel Kuningamäele hooaega lõpetama tulla. Pole varem seal suusatamas käinud. Kui pikk olemasolev (sile?) lõik on? Kas “alumine ring” on metsa vahel või lagedal?

 4. Rajahooldus tehtud ning raja olukord hea. Jätkuvalt saab sõita mõlemas sõiduviisis.

 5. Kuningamäe 1,5 km kunstlumest suusarada sõidetav mõlemas sõidustiilis. Rajahooldus igal õhtul. Tule naudi kevadist suusatamist meie suusarajal.

 6. Rajahooldus tehtud 1,5 km kunstlumest suusarajal, raja olukord hea ja sõita saab mõlemas sõidustiilis. Mõnusat kevadist suusatamist.

 7. Rajahooldus tehtud 1,5 km kunstlumest suusarajal, sõita saab mõlemas sõidustiilis.

 8. 1,5km kunstlumest suusarada heas korras ja sõidetav mõlemas sõidustiilis.

 9. Väga head rajad, tänud! Lühemad iga suusaga, pigem siit sealt veidi kare.

 10. Kunstlumest 1,5 km rajaolud väga head, sõita saab mõlemas sõidustiilis. Rajahooldus vastavalt vajadusele, antud hetkel igal öösel. Matkarajal saab sõita vabas tehnikas ja soovitavalt vanema suusaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Põltsamaa Suusatuur

 • Kamari-Kuningamäe suusasõit

 • “Põltsamaa suusatuur 2018”

Top