• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
jooks
suusatamine
kruus
ratas

“Kuningamäe Terviserada” on saanud 49 vastust

 1. Avatud 430 meetri pikkune kerge profiiliga kunstlumest suusarada. Sõita saab mõlemas sõidustiilis. Hetkel veel kohati ebatasane ja mõnes kohas kitsas aga kui ilm ikka miinust hoiab saab ka raja paremaks. Ilmast oleneb ka raja pikendamine. Seniks aga mõnusat suusahooaja algust.

 2. Üllatus esimesel advendil. Ööga sadas maha paras ports looduslikku lund.Kõik rajapõhjad masinaga kinni sõidetud. Matkata, suusatada saab vanema suusaga. Ilusat 1 adventi suusatades.

 3. Selleks korraks hooaeg läbi. Oli 3 kuud mõnusat suusatamist. Kohtume uuel hooajal ning soovime kõigile ilusat ja sooja suve.

 4. Saab veel suusatada. Täna öösel (reede vastu laupäeva teen viimase hoolduse). Raja pikkus kus on veel võimalik pidevalt suusatada on umbes 700 meetrit. Tõusudel on sees katkestus kohad kus tuleb võtta suusad jalast. Rada ei ole otseselt metsas, pigem selline parkmets. Erinevaid pilte leiate Kuningamäe Terviseraja Fb lehelt.

 5. Jätkuvalt saab veel suusatada. Soovitav sõita alumisel ringil, sest tõusudel paar katkestust. Rajahooldust plaanin teha veel paaril ööl sellel nädalal. Tule naudi kevadet suuskadel.

  • Toredad uudised! On mõte nädalavahetusel Kuningamäele hooaega lõpetama tulla. Pole varem seal suusatamas käinud. Kui pikk olemasolev (sile?) lõik on? Kas “alumine ring” on metsa vahel või lagedal?

 6. Rajahooldus tehtud ning raja olukord hea. Jätkuvalt saab sõita mõlemas sõiduviisis.

 7. Kuningamäe 1,5 km kunstlumest suusarada sõidetav mõlemas sõidustiilis. Rajahooldus igal õhtul. Tule naudi kevadist suusatamist meie suusarajal.

 8. Rajahooldus tehtud 1,5 km kunstlumest suusarajal, raja olukord hea ja sõita saab mõlemas sõidustiilis. Mõnusat kevadist suusatamist.

 9. Rajahooldus tehtud 1,5 km kunstlumest suusarajal, sõita saab mõlemas sõidustiilis.

 10. 1,5km kunstlumest suusarada heas korras ja sõidetav mõlemas sõidustiilis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Kamari-Kuningamäe suusasõit

 • “Põltsamaa suusatuur 2018”

 • Viljandimaa MV I etapp (vabatehnika)