• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
*Söögimajas koduseid toidud; talve- ja suvehooajal avatud iga päev; kevad-sügishooajal E, T suletud
*Saunad - talvehooajal avatud saun kl 11.00 - 16.00ni; muul ajal ette tellides
*Majutus matkamajas kuni 28-le ja saunamajas kuni 12-le
*FATrataste, suusavarustuse, tõukekelkude, räätsade, matkauiskude rent
*Rattamaratoni rajad treenimiseks interaktiivse rajakaardi abil
*Tähistatud matkarajad talvel matkamiseks jalgsi või tõukekelkudega; koertega jalutamiseks, suusatamiseks või jooksmiseks!
*RMK matkarajad piirkonnas - Uuejärve; Jussi Järvede; Paukjärve; Oandu-Ikla matkatee
*Discgolfi rajad (18 +9) ja varustuse rent
*Viburada (11 laskeala) ja varustuse rent

“Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus” on saanud 161 vastust

 1. LUMEINFO (04.01 kl 18:20): Suusarajad kutsuvad! Kõik suusarajad hooldatakse täna öösel – KES ON ESIMENE RAJAL? Klassikat saab suusatada kunstlume staadionirajal ja 1,5km suusrajal; ülejäänudel radadel vastavalt võimalusele klassikajälg – 2,1 km; 3 km; 5 km; 19 km/24 km. Söögimaja avatud kl 10.00 – 18.00, suusalaenutus ja saun avatud kl 11.00 – 16.00. Ootame Teid!

 2. Suusatajad teretulemast – eile sai hooldatud kõik suusarajad ja võimalik suusatada staadionil kunstlumerajal ja 1,5km suusarajal nii klassikat kui vabatehnikat; 3km, 5km, 19km vabatehnika rada; 2,1km rulliringil maantee äärsel lõigul lumekiht õhuke. Sauna taga väikelastele suusaraja teeme homseks!

  • Tere! Kas 19 km rajal kannatab juba ka hea suusaga sõita? Ja kas laskumistel jää peal piisavalt lund, et ka algaja püsti jääb?

 3. Kõik rajad hooldatud. Kuna sulalumi ei ole veel ära jäätunud, siis vajavad rajad tahenemist. Õhtul hooldame veelkord ning homme peaks olema rajaolud väga head. Klassikajälge saab teha staadionirajale ja 1,5km suusrajale; ülejäänud radadele vastavalt võimalusele.

 4. Täna rajamasinad radadel, lund on sadanud ca 10 – 15cm. Peale lõunat võib tulla suusatama!

 5. Imelist paremat-vingemat-teguderohkemat uut aastat Teile kõigile! Meie laseme täna sadada lund-vihma-lund, paneme homseks rajamasinad valmis ning ootame Teid homme uue aasta teisel päeval taas talverõõme nautima. Suusahuvilistele infoks, et on sadanud ca 8-10cm värsket lund ja nüüd tuleb vihmataolist sadet… ootame külma, et suusatamisest taas rõõmu tunda. Täna keskus suletud.

 6. Tere! Olen käinud mitu korda Kõrvemaal suusatamas, kuid kahjuks ainult valgel ajal. Kui näiteks pärast tööd tahta suusatada, siis peab valima Valgehobusemäe kasuks. Küsimus selline, et kas teil on plaanis ka mingisugust rada valgustada? Oleks väga tänuväärne investeering. Loodan, et uuel aastal midagi tehakse! Head vana aasta lõppu 🙂

 7. Eile ja täna sõidetud 24 + Aegviidu + Nelijärve ring, kohati jäine kuid trennisuusaga mõnusalt läbitav. 19km ring masinaga töödeldud, kiitused rajameistrile!

 8. Hommikused tervitused! Täna on sama ilus nagu eile:)
  Eile hooldasime rajasaaniga staadionirada ja 19km suusaraja. Suusatada soovitame staadionirajal (vabatehnika ja ka klassika) ja kergliiklustee 2,1km ringil vabatehnikas. Teistel suusaradadel on kohati jäine, kohati okkapurune, lõppulaskumine jääs.
  * Kuni kl 13.00ni saab uiske laenutada ja iseseisvalt uistuama minna, juhised saab laenutusest!
  * Lastele snowtuubitamiseks ainult kelgumägi koos vanemate järelvalvel, kun liud on pikad
  * FATratastega võimalik matkata 14km tähistatud matkarajal (suusahooajal suusaradadel FATratastega sõitmine keelatud).
  * Külmetunud sulalumi on muutnud tõukekelkudega matkamise nauditavaks, soovitame minna matkama 14km matkarajale või Venemäele ja tagasi. Varustuse rendi hinnakirja leiab siin
  * Söögimaja avatud kl 10.00 – 17.00. Pakume maitsvaid koduseid toite ja kaasa saab osta koduleiba.
  * Saun ja suusalaenutus laenutus avatud kl 11.00 – 16.00, saun koos külastustasuga 3€/täiskasvanud, tasuda saab tasuda nii söögimajas kui suusalaenutuses.

 9. Tere, mis seisus rajad praegu ehk peale sula? Kas kannatabad sõita ka hea suusaga või liiga jäised? Tänan vastamast!

 10. 19 km ring oli täna keskpäeval parem kui 5km ring, kuna vähem sõitjaid ja lumi kohevam. Kannatas hea suusega sõita. Loodetavasti praegune lörtsivihm seda kihti ei hävita.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Suusa personaaltreening täiskasvanule

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00

 • Öödiscgolf Kõrvemaal