• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
*Söögimajas koduseid toidud; talve- ja suvehooajal avatud iga päev; kevad-sügishooajal E, T suletud
*Saunad - talvehooajal avatud saun kl 11.00 - 16.00ni; muul ajal ette tellides
*Majutus matkamajas kuni 28-le ja saunamajas kuni 12-le
*FATrataste, suusavarustuse, tõukekelkude, räätsade, matkauiskude rent
*Rattamaratoni rajad treenimiseks interaktiivse rajakaardi abil
*Tähistatud matkarajad talvel matkamiseks jalgsi või tõukekelkudega; koertega jalutamiseks, suusatamiseks või jooksmiseks!
*RMK matkarajad piirkonnas - Uuejärve; Jussi Järvede; Paukjärve; Oandu-Ikla matkatee
*Discgolfi rajad (18 +9) ja varustuse rent
*Viburada (11 laskeala) ja varustuse rent

“Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus” on saanud 211 vastust

 1. Täna sadas ca 16cm värsket lund ning õhtul hooldas rajamasin kõik rajad – 1,5km, 3km, 5km, 19km ja 24km. Olemas on nii vabatehnika kui ka klassikajälg. Talv ja suusahooaeg kestab veel. 06.03 saun broneeritud kl 13.00 – 15.00ni.

 2. Minul Viljar’iga sarnane küsimus, kas neljapäeva’l on põhjust/võimalust/mõtet tulla 19km ringile klassikasuusaga?

 3. Kuidas rajahoolduse plaanid on tänase suure lumesaju valguses? Kas homseks on suurel (19km) ringil korralik klassikarada sisse aetud ja võib tulla suusatama?

  • Täna sadas ca 16cm värsket lund ning õhtul hooldas rajamasin kõik rajad – 1,5km, 3km, 5km, 19km ja 24km. Olemas on nii vabatehnika kui ka klassikajälg. Talv ja suusahooaeg kestab veel. 06.03 saun broneeritud kl 13.00 – 15.00ni.

 4. Täna hommikul oli päris hea suusatada. Väike värske lumekiht kõval rajal, ning kuigi oli oksi ja okkaid rajal siis kindlasti ei olnud oks oksas või okas okkas kinni.

 5. Eilne värkse lumi võimaldab taas suusatada. Täna hommikul rajamasin radu hooldamas – 1,5km, 3km, 5km, 19km ja 24km. Võib taas tulla talverõõme nautima – söögimaja avatud kuni kl 18.00ni; saun ja laenutus kuni kl 17.00ni. Toimuvad mootorsaani lõbusõidud ja avatud kelgumägi. Saadame talve väärikalt ära.

 6. Eilne värkse lumi võimaldab taas suusatada. Täna hommikul rajamasin radu hooldamas – 1,5km, 3km, 5km, 19km ja 24km. Võit taas tulla talverõõme nautima – söögimaja avatud kuni kl 18.00ni; saun ja laenutus kuni kl 17.00ni. Toimvad mootorsaani lõbusõidud ja avatud kelgumägi. Saadame talve väärikalt ära.

  • Laupäevane 24 km ring arvestades poolsajandi kõige soojemat veebruari väga OK. Puude all jäiseid kohti oli, okkaid ka, aga õrn uue lume kiht lubas ikka suusatada, mitte ei kujunenud see tegevus jää peal komberdamiseks. Kui homme kraad ka miinuses võib rada päris kiire olla.

 7. Just rajalt… kõik rajad väga head, eriti klassika jälg – tugev, lumine (mitte läikiva jää põhjaga) ja kiire. Värske sadanud lumi tegi rajale viimase makeupi, libisemine jäljest väljas väga hea pole, kuid kõik jäised laskumised on ilusti sõidetavaks teinud. Väga hästi on tõmmatud klassika jälg laskumistel – lõppeb täpselt seal, kus vaja parasjagu keerama hakata, super! (huvitav, et TM-l sellega nii palju mööda pandi – kukkumisi oleks olnud poole vähem). Ainus tõrvatilk meepotti – traktor oli rajal nii 11.30-14 paiku, kes varem rajale läksid, pidid ise rada tegema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Sportland Kõrvemaa Kevadjooks

 • Suusa personaaltreening täiskasvanule

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00