• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
jooks
suusatamine
matkamine
www.skrada.ee
Rajametsa, Kolgaküla küla, Kuusalu vald, 74808
Juhised kohalejõudmiseks

“Kolgaküla terviserajad” on saanud 136 vastust

 1. Eile oli radade seisukord väga hea. Tänusõnad rajameistrile. Mis värviga on rajakaardil mägitud kommentaarides viidatud “tunnelirada”? Ei osanud koha peal olles selle asukohta tuvastada. Millised olemasolevatest radadest oleksid algajasõbralikumad? Nt 1,5 km vabatehnika rada oli küll “kui vabasurma minek” :))) Igal juhul oli Kolgaküla rada eile tõeliselt mõnus värske õhu ja vaikuse laks!

  • Tunnel on Kolga rahvamaja suhtes vasakul Loksa pool all orus. Ehk see suund aitab paremini üles leida, maanteelt on rada näha.

  • Spordiplatsi nn”tunneli” rada ei ole rajakaardil tähistatud, sest see ei ole põhirada. See on esimese ja viimase lume rada, aga tänavu talvel on rahvaa hulgas muutunud väga populaarseks. Minek rajale: 1. Tutvu Kolgaküla Terviseradade lehel oleva liiklusskeemiga. 2. Pargi auto keskuse parklasse, ja sealt juhatavad kollased viidad 150 m kaukusel olevale “tunneli” rajale. Head libisemist!

 2. Kõik rajad heas seisundis. Kui peaks lund sadama päeva jooksul, siis täiendav hooldus.

  • Kiitus rajameistrile! Rada oli täna eeskujulikult hea.

 3. Täna hommikul hooldatud spordiplatsi 2,5 km “tunneli” vabatehnika rada. Kuna sajab lund, siis raja hooldus päeva jooksul vastavalt vajadusele. Klassika jälje uuendus peale lumesadusi. Põhiradadel jätkub hooldus vabatehnika radadel, klassikajaälje uuendus laupäeva hommikul.

  • Väga hea, homme on plaan jälle Tallinnast tulla metsavaikust nautima.

 4. Täna hommikul hooldatud spordiplatsi 2,5 km “tunneli” vabatehnika rada, mis on väga heas seisundis nagu talve parimatel päevadel. Sees ka väga hea klassikajälg.

 5. Kolgaküla rajameister on küll väga tubli olnud. Tallinnast hea kindel tulla, kui värske info netis olemas. Laupäeval 13.03 käisin viimati, rajad olid kõik hästi hooldatud. Minu suusad ainult ei libisenud ja oli vaja palju tööd teha, aga see ju trenni eesmärk ongi:) Nii hea rahulik on Kolgaküla radadel. AITÄH!

 6. Radade seis sama , mis eile. Õhtul sai spordiplatsi 2,5 km rajal pehmed suusavalud tasandatud, väike miinuskraadiga on rada heas seisundis.

 7. Täna hommikul hooldatud ning väga heas seisundis spordiplatsi 2,5 km vabatehnika rada ning sees ka uus klassikajälg. Põhiradadest hooldatud 1,5 km valgustatud, 2,5 km ja 5 km vabatehnika rajad. Hetkel klassikajälje uuendamiseks metsa all napib lund.

 8. Eilne suur lumesadu on teinud radadele ainult head. Täna hommikul esmalt hooldatud spordiplatsi 2,5 km vabatehnika rada ning sees ka uus klassikajälg. Edasine hooldus jätkub põhiradadel.

 9. Kõik klassika ja vabatehnika rajad on hästi sõidetavad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

 • Sportlik uisuhommik

Top