• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
jooks
suusatamine
matkamine
www.skrada.ee
Rajametsa, Kolgaküla küla, Kuusalu vald, 74808
Juhised kohalejõudmiseks

“Kolgaküla terviserajad” on saanud 51 vastust

 1. Tere. Kas laupäeva hommikul tasub klassikat sõitma tulla, kas rada on pärast lumesadu üle sõidetud?

 2. Täna varahommikul hooldatud ainult järgmised põhirajad: 1 km, 2,5 km ja 5 km klassika ning 1,5 km valgustatud, 2,5 km ja 5 km vabatehnika rajad. Sajab lund juurde,aga järgmist hooldust võimalik teha täna õhtul ja laupäeva hommikul.

 3. Nüüd suusatamine järgmistel põhiradadel: 1 km, 2,5 km ja 5 km klassika ning 1,5 km valgustatud, 2,5 km ja 5 km vabatehnika rajad. Kellel võimalus ainult peale tööd suusatada, siis 1,5 km valgustatud rada toimib kella 16.00 kuni 21.00., sees ka klassika-jälg. Valgustuse sisse-väljalülitamise juhis parkla infotahvlitel.

 4. Tiirutasin õhtul pealambi valgel 3km klassikat ja ikka väga hea jälg oli sisse tõmmatud. Tänud!

 5. Hooldatud järgmised põhirajad: 1 km, 2,5 km ja 5 km klassikarajad ning 1,5 km valgustatud, 2,5 km ja 5 km vabatehnika rajad. Spordiplatsi juures lagedatel aladel tehakse hooldust peale tuisu lõppu.

 6. Kuna tuiskab, siis spordiplatsi juures lagedal suusatada ebamugav. Hooldatud on põhirajad 1,5 km valgustatud , 2,5 km ja 5 km vabatehnika rajad, mis asuvad suuremas osas metsaalal ning seal ei tuiska täis ja ei ole ka tugevat tuult. Klassikajäljed peale tuisku ja lumesadu, ilmselt homme. 1,5 km valgustatud rada on heas seisundis ja saab veel korra õhtu eel hooldatud.

 7. Nädalavahetusel sai Kolgakülas 2 pikka trenni tehtud. Väga hea rada on, kiidusõnad rajameistrile. Puhas nauding.

 8. Lund juurde ca 3-4 cm. Põhiradadest hooldatud 1,5 km valgustatud, 2,5 km ja 5 km vabatehnika rajad. Klassikaradade uueks hoolduseks ootame parem lume lisa, et mitte hullemaks teha. Aga teises suusakeskuses, nn “tunnelis” on tõeline talv, sees väga head kuni 2,5 km vabatehnika ja klassika jäljega rajad. Ühtlasi suur tänu nädalavahetuse sadadele rõõmsatele suusatajatele, kes meie suusatamise võimalused on avastanud. Populaarsemaks muutub ka valgustatud raja kasutus E-P 16.00-21.00.

 9. Põhiradadel sõidetavad 1,5 km valgustatud kui ka 5 km vabatehnika rada . Samuti sees 1 km ja 3 km klassikarada. Mõnes kohas maapinna sodi väljas. Põhiradade hooldust saame teha alles peale lisa lume tulekut. Aga “tunneli” rajad kuni 2,5 km on hooldatud ning hästi sõidetavad . Sees ka klassikajälg. Hetkel sajab juurde kerget lund ning radade hooldus toimub vajadusel päeva jooksul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Päikesetõusu räätsaretk Koitjärve rappa Kõrvemaal

 • Päikesetõusu räätsaretk Koitjärve rappa Kõrvemaal

 • PÖIDE SUUSASÕIT

Top