• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Keila terviserajad” on saanud 183 vastust

 1. Jälle kiitus rajameistrile ! Nurmenuku poolt oli täna kohe parem tulla kui ennem. Kõik rajad väga heas korras, k.a nn Lasteküla ring.

 2. Rajameister: Kes külma ei karda saab värskelt hooldatud radadele tulla. Nautige 🙂

 3. Kiidan väga rajameistri tööd ! Pajudel rajameistritel Eestis oleks Keilast kõvasti õppida ! Täna/kolmapäeva õhtul selle hooaja parim libisemine klassikarajal.
  Rajameistrile tagasihoidlik palve – äkki oleks võimalik tõmmata jälg Mudaaugul selle mobiilimastini, mis asub Nurmenuku tn ja Nurmenuku põiktänava ristilt nö üles tulles otse ees. Nurmenuku ristist käib palju rahvast rajale ja vahva oleks selt kohe jäljele saada.

  • Tere! Seal on kivid ja plokid ees, et autoga ei saaks radadele ( sellel talvel korra juba lükati sealt kivi eest ja sõideti radadel.). Kui oleks see tänavaots suletud Nurmenuku tänava juurest siis saaks radade juurest mõne kivi ära võtta ja oleks rada tehtav.

 4. Täna oli kõige parem rada eales, mis Keilas tehtud. Tänan, Raido!

 5. Kas kuskil on olemas ka ajakohane kaart, kus oleks näha, kuidas uus 7.5km rada läheb?

 6. Lugesin neid kiitvaid kommentaare siin lehel, kuni üleeile otsustasin Keila rajad ka ise ära proovida. Ja ühinen kõigi eelkirjutajatega – tõeliselt superhead rajad! Eile käisin Harkus, oma kodurajal ning kontrast oli ikka vägagi suur ning täna olin taas Keilas nautimas. Suur kummardus ja aitäh rajameistrile! Kindlasti ülekaalukalt parimad rajad, kus sel aastal sõitnud olen! Äge, kui inimesed teevad oma tööd hästi ja südamega!
  Kui midagi parandada/soovitada – ehk on kunagi valgustusega võimalik katta ka mõni pikem ring kui 7,5 km. Paljud päevavalges suusatama ei jõua ja siis oleks õhtupimeduses radade valikut rohkem ja Keila veelgi populaarsem 🙂

 7. Rajameister: Öösel kõik rajad hooldatud. Ps.värske rajainfo koos piltidega FB Raido Notton

 8. Rajameister: Täna peale lumesadu rajad hooldatud.Täna öösel enne suurt külma uuesti. Head vastlaliugu 🙂

 9. Kuidas olukord on rajal täna teisipäeval. Rajad head nagu ikka Keilas?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Peaasi.ee kutsub osalema vaimse tervise vitamiinikuuris

 • 2+2 liikumispiirang

 • Sportlik uisuhommik

Top