• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

www.karutervis.ee
Karujärve küla, Kihelkonna vald, RMK Raketi puhkekoht
Juhised kohalejõudmiseks

“Karujärve terviserada” on saanud 53 vastust

 1. Tere! Tänan, Märt, info eest! Paraku oli jah nii, et tulin 2. märtsil traktoriga poolelt rajalt tulema, kuna leidsin, et edasine ülesõit teeb pigem halba kui head. Homme lähen jälle proovima ja kindlasti sõidan üle laupäevase mäkketõusuraja aga muude radade hoolduse otsustan, kui olen ise rajad hommikul suuskadel üle sõitnud.

 2. Käisin nv-sel (3.03.2018) 10km rada proovimas. Lühemad rajad olid saaniga üle sõidetud. Pikem rada oli osaliselt sisse sõitmata. Klassikarada oli suhteliselt hea. Mõnes kohas must ja mõnes kohas oksad (madal võsa) turritas välja. Veidi ettevaatlik peab olema, kui uue suusaga minna.

 3. Tere! Laupäeval, 10. märtsil algusega kell 12.00 mäkketõusuvõistlus. Loe lähemalt Karu Tervis Facebookis. Kuhtumiseni!

 4. Tere! Tänaseks on 25. veebruaril heasse korda viidud vabastiilirajad kergelt tuisulumesed ja klassikarada lumine. Kuid rajapõhjad on väga tugevad ja mõlemat stiili saab sõita kenasti. Tuul on aga üsna tugev ja külma jätkub. Riietuge sobivalt!

 5. Tere! Täna kõik rajad üle sõidetud 2 x. Klassika ja vabastiil. Lõpetasin kella 14 ajal ja kui rada nüüd veidi tahenenud ka, peaks ikka väga hea olema. Vahepeal sadas veidi lund aga see tegi ainult ilma toredamaks. Paraku nii paksu lumekihti ei olnudki reedel rajale tulnud nagu võis arvata, seega sai ka reedel päris kenasti sõita. Mõnes kohas on veel tänagi pisut määrdunud lund. Tuleb külm nädal ja sellele järgneb pehmem periood. Kui massiliselt lund ei tule, sõidan rajad üle järgmiseks nädalavahetuseks. Libedat suuska!

 6. Hommikut! Tänasel ööl on lund juurde sadanud ja sajab veel kolm päeva. Kuna homme pidutseme, siis järgmine rajahooldus pühapäeva hommikupoolel. Isegi kui lund sajab. Soovitan tulla sõitma pealelõunal, siis rada veidi ka tahenenud (kui lund ikka sajab, siis uus lumekiht siiski peal). Sõidan üle 5 km raja ja 11 km kui lumesadu on lõppenud. Ilusat homset pidupäeva!

  • Tere! Kuna lumesadu jäi juba täna õhtul järgi, kas oleks võimalik homme hommikul rada üle käia? Paljud suusahuvilised on lumesaju järgsete korralike radade ootuses. Kahjuks on nädalavahetus ainus võimalus valgustamata radadel suusatamiseks. Ettetänades Tarmo

 7. Õhtut! Sõitsin täna rajad üle. Kus oli võimalik, tegin uue klassikajälje ka, kus oli võimalik, jätsin vana klassika alles. Vabastiili saab kenasti sõita. Mõni liivane koht on ikkagi sees ka. Homme lisan lund labidaga.
  Nautige!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Jalgsimatk ja rabalaugastel uisutamine 29.12.2019

 • Jalgsimatk ja rabalaugastel uisutamine 22.12.2019

 • Päikesetõusu matk 08.12.2019

toptvseries.org
Top