Illustratsioon
Lääne-Virumaa

Kadrina terviserada

Lemmikute lisamiseks logi sisse

Raja pikkus 2,5 km, lisaks madalseiklusrada, discgolfirada 9 korviga, rattapark hüpete ja pumptrackiga ja valgustatud kelgumägi.

Staatuse ikoon
Raja olek: Lund on vähe, suusatada ei saa
Rajameister
Rajameister
Rajameister
kadrina
Rada traktoriga hooldatud, järgmine hooldus külmakraadide saabudes juhul kui on veel midagi hooldada.

kadrina / märts 13, 2024

1 km ring traktoriga hooldatud, freesisin kl jälje siledaks kuna polnud enam nõudlust.

kadrina / märts 12, 2024

Rajast on alles 1 km pikkune kunstlumering mis on värskelt hooldatud. Sõita saab nii vabatehnikas kui ka klassikalises tehnikas ja seda kõike hea suusaga.

kadrina / märts 6, 2024
  • Olles suusatanud maailmatasemel MK-radadel, võin julgelt väita, et Kadrinas saab vaatamata ilmastikule võrdväärseid tingimusi nautida. Rajameister on loonud piisavalt laiad ja jõukohased rajad kõigile spordisõpradele. Seega, oleks lausa patt sellisest luksusest mitte osa saada! Tõnu Rummo, tänan Sind suurepärase töö eest!

veebruar 21, 2024
  • Täna hommikul kell 8 rajameister juba toimetas ja tõmbas värskeid triipe rajale. Rada täies pikkuses sõidetav uisusuusaga; ainult et Kadrina ringtee kurv jäine. "Mina ja rajatraktor kahekesi, teeme lumme triibukesi" :)

veebruar 4, 2024

Rada värskelt traktoriga hooldatud, sees 1,7 km ja 1 km ring. 1 km ringil sees ka klassika jälg.

kadrina / veebruar 2, 2024
  • Vaatamata suurele sulale, sai väga edukalt pikka ringi sõita. Mõni koht oli veidi vesine ja mõne künka tipp jäine, kuid suuskamist see ei seganud :)

jaanuar 25, 2024

NB!!! Seoses kolmapäeval toimuvate võistlustega (toimub vabastiilis) võtsime klassika jälje rajalt välja. Vabandame klassika inimeste ees aga esimesel võimalusel tõmbame jälje tagsi.

kadrina / jaanuar 9, 2024

Rada õhtul traktoriga hooldatud, sees ka klassika jälg (150m jäi tegematta mnt. äärest). Tegime lund ka kelgumäele nii et head nautimist.

kadrina / jaanuar 5, 2024

NB!!! Sõita saab alumist osa, Tapa tee ja tiigi vahet edasi tagasi. Põhjus selles, et toodame lund juurde. Palume mõistvat suhtumist.

kadrina / jaanuar 3, 2024

Rada traktoriga hooldatud ja kunstlume ringil sees ka klassika jälg. Pikal ringil on mõned hellad kohad maanteepoolsel osal aga üldiselt heas korras ja sõidetav.

kadrina / detsember 31, 2023
  • Tere! Kuidas täna raja olukord on, kas saab üldse sõita peale seda sula?

detsember 31, 2023
  • Just tulin rajalt, super rada!

detsember 23, 2023
  • Eile oli rada veel väga hea. Kas kellelgi on tänaõhtust kogemust rajalt ja mis kellani valgustus töötab?

detsember 19, 2023
  • Rada ideaalne, nii uisu kui klassika jaoks. Tänud rajameistrile selle talve parima suusasõidu eest! On tunda, et asja tehakse pühendult.

detsember 2, 2023
  • Täna kell 15.30 läks rajamasin peale.

november 30, 2023
  • Eile õhtul sai sõitmas käidud. Saab ka uue suusaga sõita. Klassikajälg osaliselt sisse freesitud.

Rada õhtol hooldatud ja sees ka klassika jälg.

kadrina / veebruar 12, 2023

Rada 1,7 km ulatuses hooldatud ja sees on ka klassika jälg. Uuel osal lund veel vähe ja mõnes kohas on kivid väljas nii et sõidame esialgu vanal 1,7 km ringil.

kadrina / veebruar 7, 2023

Neljapäeva õhtul rada traktoriga sisse sõidetud. Kunstlume osal sees ka klassika jälg.

kadrina / veebruar 2, 2023

1 km kunstlume ring hooldatud ja saab sõita vabatehnikas.

kadrina / jaanuar 27, 2023
  • Suusarajad on Kadrina Terviserajal suurepärased, sobides profiililt ja kvaliteedilt nii algajale kui ka tugeva tasemega sportlasele.

jaanuar 21, 2023

Reede õhtul sai rada hooldatud, klassika jälg pea kogu raja ulatuses sees. Öösel lubas ka külma nii, et laupäeval peaks olema päris head olud.

kadrina / jaanuar 20, 2023

Rada masinaga hooldatud ja õhtul plaanis veel kord peale minna.

Täna sai 1 km vabatehnika ring traktoriga sisse sõidetud, nii kui natukene külma teeb tõmbame klassika jälje ka sisse.

kadrina / jaanuar 17, 2023

Kolmapäeva õhtul sai traktoriga rada hooldatud ja klassika jälg ka sisse tõmmatud, mitte küll täies ulatuses (paarsada m lõpust puudu). Muidu olud head.

kadrina / jaanuar 5, 2023

Laupäeval sai traktoriga rada läbi sõidetud, pikka ringi sõita ei saa aga vana 1,7 km ring on täitsa sõidetav.

kadrina / detsember 25, 2022
  • Kuidas rajaolud on pärast vihmasadu ja suuremat sula?

detsember 23, 2022

Rada ja kelgumägi sai õhtul hooldatud, sees ka korralik klassika jälg.

kadrina / detsember 8, 2022
  • Aitäh Tõnu Rummo ,et jälle hea raja valmis oled teinud ! Kinnitan,et saab sõita ka korraliku suusaga.

detsember 8, 2022

Rada hommikul hooldatud.

kadrina / detsember 7, 2022

Rajad värskelt traktoriga läbi sõidetud ja olud on suht head. Uut suuska veel alla ei paneks aga vana suusaga saab sõita küll. Õhtul lähen uuesti traktoriga peale.

kadrina / detsember 6, 2022
  • Tere! Kuidas rajaolud?

detsember 4, 2022

Täna sai valmis 2,5 km pikkune ring koos uue valgustusega, nüüd jääb ainult oodata lund. Valgustuse lülitame sisse detsembri alguses .

kadrina / november 26, 2022

Rada värskelt traktoriga üle käidud, sees ka klassika jälg.

kadrina / märts 5, 2022

Rada traktoriga värskelt hooldatud, olud suht koht head.

kadrina / veebruar 20, 2022

Rada värskelt hooldatud, sees ka klassika jälg.

kadrina / veebruar 18, 2022

Rajad värskelt traktoriga üle käidud.

kadrina / veebruar 8, 2022
  • 2. veebruaril lume- ja rajaolud parimad sellel talvel. Klassika jälg kõikides võimalikes kohtades ning tugev kui raudtee. Perfecto, Rummokas.

veebruar 3, 2022

Suusarajad hooldatud ja ootavad kasutamist.

kadrina / veebruar 2, 2022

Rada on hooldatud aga natuke pehme ja lumesadu jätkub. Õhtul lähen uuesti traktoriga peale.

kadrina / jaanuar 31, 2022
  • 29. jaanuaril rada super. Tänud rajameistrile! R.R

jaanuar 30, 2022

Suusarajad ja kelgumägi värskelt hooldatud. Kiirustage seltsimehed, sest kella 17 hakkab lund sadama ja tuiskama.

kadrina / jaanuar 29, 2022
  • Kadrinas väga hea suusarada. Nii klassika kui vaba -suurepärased! Aitäh Tõnu Rummo!

jaanuar 26, 2022

Rajad värskelt hooldatud, nii et tuld seltsimehed!

kadrina / jaanuar 25, 2022

Rada on värskelt hooldatud ja sees on ka klassika jälg, head nautimist.

kadrina / jaanuar 23, 2022

Rajad värskelt hooldatud, kohati on natuke pehme.

kadrina / jaanuar 22, 2022

Rajad värskelt hooldatud.

kadrina / jaanuar 8, 2022

Rada värskelt hooldatud.

kadrina / jaanuar 6, 2022

Rada värskelt hooldatud, sees nii klassika kui ka vabatehnika jälg. Ka kelgumägi on hooldatud.

kadrina / detsember 30, 2021

Avatud ka valgustatud kelgumägi.

kadrina / detsember 28, 2021
  • Mis seisus rajad on?

detsember 27, 2021

Sees 1 km kunstlume ring koos kl jäljega milles paar auku sees. Esimesel võimalusel täidame augud kunstlumega. 1,7 km ringil saab sõita vabatehnikas hea suusaga. Rajal on ka uus osa millel lund veel vähe ja otsad lahti, sinna ei pea veel hetkel minema.

kadrina / detsember 7, 2021
  • Kuidas lumeolud? Kas kannatab juba suusatada?