• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
rattasõit
jooksmine
suusatamine
rulluisutamine
rullsuusatamine
disc-golf
matkamine
orienteerumine
kelgutamine
rannajalgpall
rannavõrkpall
jalgpall
võrkpall
korvpall
sulgpall
tennis
tänavakorvpall
kergejõustik
varustuse laenutus
riietumis-pesemisvõimalused
majutus
seminarid, koolitused, konverentsid
treeninglaagrid
www.joulumae.ee
Leina küla, Häädemeeste vald (end. Tahkuranna), 86504 Pärnumaa
Juhised kohalejõudmiseks

“Jõulumäe Tervisespordikeskus” on saanud 97 vastust

 1. Jõulumäe 3,33 km suusarada taas õiges konditsioonis, kiire ja korralik, KL+V.

 2. 3,33 km suusarada hooldatud hommikul. Lund sajab muudkui juurde, seega rada on pehme, aga sõidetav. Õhtul taas hooldus.

 3. Suusaraja (3,33 km) seisukord on endiselt väga hea. Samuti saab kelgutada. Alates 01.04.2018 ei ole suusarajad enam õhtuti valgustatud.
  Reedel, 30.03. kell 09.00-18.00 toimuvad Jõulumäe punasel discgolfirajal võistlused: Easter Open sponsored by Latitude 64. Punane discgolfi rada on võistluste ajal tavakasutajatele suletud.
  Reede-pühap., 30.03.-01.04. toimub Jõulumäe Viimase lume minituur ja meistrivõistlused. Suusarajad võistluste tõttu suletud ei ole, kuid palume võistlejatega arvestada ja võistluste kulgu mitte segada. Suusalaenutus on võistluste ajal tavakasutajatele suletud.

 4. 10 km loodusliku lumekattega suusatamise terviserajal enam suusatada ei saa. Kunstlumeraja hooldust saab ilmselt teha kolmapäeva õhtul/öösel vastu neljapäeva. Suure sulaga rada hooldada ei saa.
  TÄHELEPANU! Kunstlumekattega suusarajad, suusastaadion ning punane discgolfirada on tavakasutajatele Eesti MV tõttu suletud R, 16.03. hommikust kuni P, 18.03. kella 16-ni. Suuski ei laenutata. Ootame kõiki kaasa elama!

 5. Laupäeval, 10. märtsil on kunstlumekattega suusarajad suletud vanemaealiste suusavõistluste tarbeks. Suusatada saab loodusliku lumekattega 10 km suusatamise terviserajal, mis on 9.03. hommikul ratasrullidega hooldatud. Jälgida viitasid, staadion on suletud.

 6. Laupäeval, 10. märtsil toimuvad Jõulumäe kunstlumeradadel Eesti Seeniorisportlaste 2018. a meistrivõistlused murdmaasuusatamises.
  TÄHELEPANU!
  Kunstlumekattega suusarajad, suusastaadion ning punane discgolfirada on tavakasutajatele võistluste tõttu suletud ning suusalaenutus ei tööta 10.03. kell 9-17.

  Loodusliku lumekattega suusatamise terviserajad on 10.03. suusatamiseks avatud. NB! Rajale minek on sellel päeval parklast alates eraldi tähistatud (rajale pääseb kohviku ja kraavi vahelist teed mööda). Samuti paigaldame eraldi tähistuse rajalt maha tulemiseks (kelguraja kaudu). Kuna tegemist on loodusliku lumega rajaga, kus suusalund kohati napib, palume valida mitte kõige parem suusk. Ei tahaks omaltpoolt väga reklaamida klassikajälge, kuna hetkel kvaliteeti tagada ei saa. Suusastaadion ja sellega piirnev ala on 10.03. võistlusteks suletud.
  Palume piirangutest kinni pidada ning võistluste kulgu mitte segada. Tänud!

 7. 10 km rajal on klassikajälg ka sees. Tõusud on veidi mullased aga kannatab sõita küll.

 8. Lumedsadu! Kunstlumerada 2 x rajamasinaga läbi sõidetud. 10km loodusliku lume rajale läheb masin kella 15-st.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 4 5 6 7 8 10

Tulevad Sündmused

 • Eviko Suusarull 2019 – Nevene rullsuusamaraton

 • Noorjalgratturite võistlus „Urumarja 31. velotuur“

 • Pärnumaa orienteerumisneljapäevak

Top