• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
rattasõit
jooksmine
suusatamine
rulluisutamine
rullsuusatamine
disc-golf
matkamine
orienteerumine
kelgutamine
rannajalgpall
rannavõrkpall
jalgpall
võrkpall
korvpall
sulgpall
tennis
tänavakorvpall
kergejõustik
varustuse laenutus
riietumis-pesemisvõimalused
majutus
seminarid, koolitused, konverentsid
treeninglaagrid
www.joulumae.ee
Leina küla, Häädemeeste vald (end. Tahkuranna), 86504 Pärnumaa
Juhised kohalejõudmiseks

“Jõulumäe Tervisespordikeskus” on saanud 63 vastust

 1. Laupäeval, 10. märtsil on kunstlumekattega suusarajad suletud vanemaealiste suusavõistluste tarbeks. Suusatada saab loodusliku lumekattega 10 km suusatamise terviserajal, mis on 9.03. hommikul ratasrullidega hooldatud. Jälgida viitasid, staadion on suletud.

 2. Laupäeval, 10. märtsil toimuvad Jõulumäe kunstlumeradadel Eesti Seeniorisportlaste 2018. a meistrivõistlused murdmaasuusatamises.
  TÄHELEPANU!
  Kunstlumekattega suusarajad, suusastaadion ning punane discgolfirada on tavakasutajatele võistluste tõttu suletud ning suusalaenutus ei tööta 10.03. kell 9-17.

  Loodusliku lumekattega suusatamise terviserajad on 10.03. suusatamiseks avatud. NB! Rajale minek on sellel päeval parklast alates eraldi tähistatud (rajale pääseb kohviku ja kraavi vahelist teed mööda). Samuti paigaldame eraldi tähistuse rajalt maha tulemiseks (kelguraja kaudu). Kuna tegemist on loodusliku lumega rajaga, kus suusalund kohati napib, palume valida mitte kõige parem suusk. Ei tahaks omaltpoolt väga reklaamida klassikajälge, kuna hetkel kvaliteeti tagada ei saa. Suusastaadion ja sellega piirnev ala on 10.03. võistlusteks suletud.
  Palume piirangutest kinni pidada ning võistluste kulgu mitte segada. Tänud!

 3. 10 km rajal on klassikajälg ka sees. Tõusud on veidi mullased aga kannatab sõita küll.

 4. Lumedsadu! Kunstlumerada 2 x rajamasinaga läbi sõidetud. 10km loodusliku lume rajale läheb masin kella 15-st.

 5. Kunstlumerada on nüüd 3,33 km pikkune (lisandunud nn telkla-korvpalliplatsi ring). Suusatada saab nii klassikas kui vabatehnikas erineva pikkusega ringe. Kogu rada on valgustatud õhtuti kuni kella 21-ni. Rajahooldus igal õhtul.

 6. Lisaks kunstlumekattega 2,5 km rajale (KL+V) saab Jõulumäel suusatada ka 10 km loodusliku lumekattega suusatamise terviserajal vabatehnikas. Sõita saab 3 km, 5 km, 7,5 km ja 10 km ringe. Paaris kohas on lumekiht õhem, aga üldiselt päris hea.

 7. Jõulumäel saab suusatada 2,5 km pikkusel kunstlumerajal, lisandunud on 200m käär ja finišikoridor. Sõita saab erineva pikkusega ringe, KL+V.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Talvine seiklusvõistlus Icebug Winter Xdream 2019

 • Jõulumäe SuusaSõit 2019

 • Jõulumäe Talveduatlon