• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
rattasõit
jooksmine
suusatamine
rulluisutamine
rullsuusatamine
disc-golf
matkamine
orienteerumine
kelgutamine
rannajalgpall
rannavõrkpall
jalgpall
võrkpall
korvpall
sulgpall
tennis
tänavakorvpall
kergejõustik
varustuse laenutus
riietumis-pesemisvõimalused
majutus
seminarid, koolitused, konverentsid
treeninglaagrid
www.joulumae.ee
Leina küla, Häädemeeste vald, 86504 Pärnumaa
Veebikaamera pilt
Juhised kohalejõudmiseks

“Jõulumäe Tervisespordikeskus” on saanud 33 vastust

 1. Kes väga tahab, saab täna veel suusatada. Kui selline ilm jätkub – lubab õhtuni suuremat vihmasadu ja tuult, on homseks ilmselt läbimatud rajalõigud sees. Hetke arvamus on selline, et olemasoleva lumevaruga me rada parandama ei hakka, kuna ka tulevikuks soodsamat ilma näha ei ole. Lõpliku otsuse langetame homme hommikul.

 2. Jõulumäe kunstlumekattega suusaring (1,4 km) on olemas ja suusatatav, aga ainult vabas tehnikas. Klassikajälge ei ole. Viimati hooldatud eile, 05.01. õhtul. Prognoosime, et rada kestab veel vähemalt nädala, kuigi ilmataat teeb kõik endast oleneva vastupidiseks. Rajahooldust teostame vastavalt sellele, kuidas ilm lubab. Hea uudis on see, et Eesti Terviseradade abil saime tööle veebikaamera, mis näitab otsepilti staadionilt. Jälgida saab seda http://www.joulumae.ee esilehelt facebooki ja instagrami nupukeste kõrvalt (LIVE) ja siitsamast lehelt. Termomeetri nupu alt näeb õhutemperatuuri muutumisi staadionil.

  • Tere! Väga suur tänu suurepärase raja eest! Super töö!
   Olen näinud, et hunnikus on lund veel küllalt. Kas kui olemasolev rada ära sulab toote sealt lund juurde? Või mis on plaanid? Oodata külma? Tänud veelkord!

  • Tänud ja head uut aastat! Super töö!!! Eile oli rada väga hea!!! Mida õhtu poole, seda paremini libises. Kui ilmaprognoosi külmema poole ei muudeta, siis nädalajagu peaks saama veel suusatada. Siis teeb sula oma. Pikem prognoos lubab esimesi miinuskraadidega päevi alles veebruari alguses.

 3. Head uut aastat kõigile! Suusarada on eile hilisõhtul hooldatud, KL+V. Rajahooldust teostame vastavalt sellele, kuidas ilm lubab, soodsate ilmaolude korral igapäevaselt.

 4. Hetkel toimub rajahooldus ning kohe-kohe peaks jääkiht purustatud ja suusarada taas heas korras olema.

 5. Jõulumäe 1,4 km ring on vaatamata vahepealsele pikale sulaperioodile väga, väga heas seisukorras. Maratonijagu kilomeetreid läheb nagu lennates; kodanikke-suusasõpru naaberriigist Lätist on suurte busside kaupa ja kõik mahuvad rajale vägagi ära. Soovitan kõigile, veel vana aasta sees jõuab mõnusalt suusatama minna!!! tänud pärnakatele, väga tubli töö !!!!

 6. Kuidas radade olukord on? Kas homme lõunaks võib selle hooaja esimesi suusasamme mõõtma tulla?

 7. Laupäeva päeval peaks siis olema võimalik Jõulumäel suusatada? Nüüd on mõned tunnid ka Jõulumäel pisut miinuskraade olnud. Kas nüüd on rada täielik liuväli või kannatab ka “pehmemat” jalga?

 8. Kuna ilmajaam lubab laupäeval vastu pühapäeva mingisugustki tempeatuuri langust, on Jõulumäe kunstlumekattega suusarada suletud parandus- ja hooldustöödeks laup. 28.12. kella 19.30-st kuni pühap. 29.12. kella 12.00-ni. Vabandame!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pärnumaa kogu pere liikumispäev

 • VISUsport Jõulumäe SügisRull 2020

 • JÕULUMÄE KROSSTRIATLON

toptvseries.org
Top