• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
rattasõit
jooksmine
suusatamine
rulluisutamine
rullsuusatamine
disc-golf
matkamine
orienteerumine
kelgutamine
rannajalgpall
rannavõrkpall
jalgpall
võrkpall
korvpall
sulgpall
tennis
tänavakorvpall
kergejõustik
varustuse laenutus
riietumis-pesemisvõimalused
majutus
seminarid, koolitused, konverentsid
treeninglaagrid
www.joulumae.ee
Leina küla, Häädemeeste vald (end. Tahkuranna), 86504 Pärnumaa
Juhised kohalejõudmiseks

“Jõulumäe Tervisespordikeskus” on saanud 63 vastust

 1. Jõulumäe asfaltkattega liikumisrada on nüüd kogu pikkuses jää- ja lumevaba ning sõidetav. NB! Vanal rajaosal (3 m laiune) tuleb asfaldiparanduspäev 17.05. kiirparanduse meetodil (praod jne). Parandustööde ajal on rada suletud.

 2. Jõulumäe asfaltkattega liikumisraja 3 m laiune rajaosa (nn vana rada) on lumest ja jääst vabastatud ning pühitud. Rada algab staadionilt. 5 m laiuse rajaga (nn uus osa) läheb veel aega. Rajal palume järgida sõidusuunda. Mootorsõidukitega ei ole rullirajal lubatud liigelda!
  Kõik discgolfirajad on avatud.
  Palume kõikidel Jõulumäe liikumisradadel viibides olla tähelepanelikud teiste kasutajate suhtes ning tagada ohutus!

 3. Täna alustame lume äravedu radadelt ja staadionilt, et teha ruumi kevadistele-suvistele aladele. Tänud kõigile mõnusa pika talve eest!

 4. Täna täitus Jõulumäe suusarajal 4 kuud! Sünnipäeva puhul tegi rajameister täna (12.04.) õhtul hooaja viimase rajahoolduse ja homme peaks suusatamistingimused veel päris head olema, sees ka klassikajälg. Kellel veel jaksu, siis rajale!! Täna päeval läbi viidud inspekteerimise käigus selgus, et kohati (tegelikult valdavas osas) on lumekiht veel täiesti korralik. Seega asfaltraja kättesaamiseks läheb veel aega, lumetõrjega alustame esmaspäeval.

 5. Kevad hakkab ikkagi ka meie õuele hiilima… Suusaradu enam ei hooldata. Suusatada saab kuni 15.04., kui olemasolevad tingimused lubavad. Suusalaenutus on suletud. Alates 16.04. algavad kevadhooaja ettevalmistused ja lume äravedu.
  Kollasel ja sinisel discgolfirajal saab mängima hakata alates 18.04. Osaliselt võivad tiialad olla veel lume all ja osad legendid-korvid puudu, kuna lumekiht on kohati veel väga paks ja igalt poolt ei saa lund kätte.
  TÄNAME KÕIKI SUUSASÕPRU JA TOETAJAID SUUREPÄRASE HOOAJA EEST. Uute kohtumisteni Jõulumäe liikumisradadel!

 6. Suusaradade igapäevane hooldus Jõulumäel toimub vähemalt kuni 9. aprillini. Edasise osas langetame otsuse hiljem vastavalt oludele. Suusarada ei ole valgustatud. Suusalaenutus on suletud 7.-8.04.

 7. Jõulumäe 3,33 km suusarada taas õiges konditsioonis, kiire ja korralik, KL+V.

 8. 3,33 km suusarada hooldatud hommikul. Lund sajab muudkui juurde, seega rada on pehme, aga sõidetav. Õhtul taas hooldus.

 9. Suusaraja (3,33 km) seisukord on endiselt väga hea. Samuti saab kelgutada. Alates 01.04.2018 ei ole suusarajad enam õhtuti valgustatud.
  Reedel, 30.03. kell 09.00-18.00 toimuvad Jõulumäe punasel discgolfirajal võistlused: Easter Open sponsored by Latitude 64. Punane discgolfi rada on võistluste ajal tavakasutajatele suletud.
  Reede-pühap., 30.03.-01.04. toimub Jõulumäe Viimase lume minituur ja meistrivõistlused. Suusarajad võistluste tõttu suletud ei ole, kuid palume võistlejatega arvestada ja võistluste kulgu mitte segada. Suusalaenutus on võistluste ajal tavakasutajatele suletud.

 10. 10 km loodusliku lumekattega suusatamise terviserajal enam suusatada ei saa. Kunstlumeraja hooldust saab ilmselt teha kolmapäeva õhtul/öösel vastu neljapäeva. Suure sulaga rada hooldada ei saa.
  TÄHELEPANU! Kunstlumekattega suusarajad, suusastaadion ning punane discgolfirada on tavakasutajatele Eesti MV tõttu suletud R, 16.03. hommikust kuni P, 18.03. kella 16-ni. Suuski ei laenutata. Ootame kõiki kaasa elama!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Talvine seiklusvõistlus Icebug Winter Xdream 2019

 • Jõulumäe SuusaSõit 2019

 • Jõulumäe Talveduatlon