• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kruus
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
looduslik
matkamine

“Järve terviserada” on saanud 68 vastust

 1. Küsin jooksja vaatest. Nüüd kus suur sula ja ilmselgelt suusatada ei saa, kas oleks ok naelikutega Järve metsarajal joosta? Või on see ikkagi rajale väga halb?

  • Tere Peep. Kui ikka saab suusatada, mis sest, et sulaga, oleks hea ja viisakas jätta suusarada ikkagi selle tegevuse jaoks, milleks ta ette nähtud on. 🙂

  • Tere Peep. Kui ikka saab suusatada, mis sest, et sulaga, oleks hea ja viisakas jätta suusarada ikkagi selle tegevuse jaoks, milleks ta ette nähtud on. 🙂

 2. Tere
  Öösel rada korda tehtud ja taas võimalik suusatamist nautida. vahepealsed ilmaolud olid sellised, et ei kannatanud siluda. vabandust ebameeldivuste pärast.

 3. Tere,
  Täna oli Järve rada seisus “sõida ja ära virise”. Klassika- ja uisurada isetekkeline ja pole masinaga tehtud. Samas kannatab sõita küll.
  Tore, et kodu ukse juures selline suusarada. Samas 2,3 km on selline, et 1 h jooksul hakkab pea ringi käima. Küsin, kas tuleval talvel, kui kergliiklustee- ja sild üle raudtee valmivad, võiks teha ka üle silla teisele poole raudteed rajad.
  M

 4. Pühapäevane sula ja tänane külm on raja ebameeldivalt jäiseks teinud.
  Pärast esimest ringi tulin maha.
  Klassikajälg ehk veel kuidagi, aga uisu jaoks oli liig.

 5. Arvan ka, et talveks võiks sildid panna, mis keelavad keset rada jalutada/joosta. Sellel, et suusatades jalutajatele mainin, pole mingit väärtust, oleks sildid väljas, saaksin viidata, et näete ka spordiklubi kes rada hooldab, on selle suunise jätnud.

 6. Kas toesti ei saaks korraldada/ suunata/ keelata nii, et saaks suusarjalt need jalutajad kuidagi mujale? Näiteks soomes on talvel sildid, et rada on talvel ainult suusatajatele. Kuidagi uskumatult palju ja keset rada. Ja siis imestavad kui mainid, et see pole ilus ega austa rajameistri tööd.

 7. Järve on ikka tõeline kingitus keset linna.
  Aitäh kõigile, kes raja eest hea seisavad.
  Jalutajaid jagub, aga õnneks mitte palju.
  Rada oli hea ja suusatajaid vähe.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Jõulumäe 35. metsajooks ja tervisekäimine

 • 22. Alutaguse Maraton

 • 35. Viru Maraton

toptvseries.org
Top