• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kelgumägi
rajavalgustus
kepikõnd
jooksmine
suusatamine
Jook ja amps
riietusruum

“Haanja terviserajad” on saanud 147 vastust

 1. Rajad värskelt hooldatud väga heas korras. Sõita saab nii klassika kui vabastiilis.

 2. Harrastussuusatajatele tuletame meelde, et Haanjas on tihedalt suusavõistlusi:

  Värska Originaal Laskesuusatamise noortesarja III etapp 11.02.2018
  Kaitseväe meistrivõistlused murdmaa- ja patrullsuusatamises 14-15.02.2018
  Eesti Kurtide Spordiliidu suusatamise meistrivõistlused 18.02. 2018
  Üliõpilaste MM suusaorienteerumises 20-25.02. 2018
  Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises II etapp 17.-18.03.2018 kell 9.00- 15.00

 3. Rajad värskelt hooldatud väga heas korras. Sõita saab nii klassikat kui vabastiilis.

 4. Käisime Haanjas, sõites sinna Kesk-Eestist, lootusena klassikalises stiilis suusatada aga pidime pettuma. 1. olid võistlused, mille kohta mingit infot ei olnud, 2. klassikasõidu jälge ka polnud. Isegi Kurgjärve poole klassika stiilis suusatada ei saanud. Õnneks võtsin jooksutossud kaasa ja sain joosta, kuid suusatamine lükkub teadmatusse tulevikku. Töönädalal see ei õnnestu, tuleb panustada nädalavahetusele.

 5. Käisime Haanjas, aga võistlused olid peal ja jäi suusatamata. Ei leidnud infot, et täna võistlused toimuvad ei valla kodulehelt ega FB-st. Võiks ju siia kirja panna need ajad mis rajad kinni, miks peab seda infot kuskilt mujalt otsimas käima?

 6. Rajad 1 km, 2 km, 3 km, 5 km pikal sirgel väga heas korra, muidu heas korras. Sõita saab nii klassikat kui uisustiilis. Haanjas hetkel tihedalt võistlusi. Jälgige infot Rõuge valla kodulehel, Rõuge valla FB lehel ja meedias.

 7. Olud Haanja radadel on head. Klassikajälg olemas 2,5 km ringil – skeemi näeb lingil: https://goo.gl/tnoERQ , mida kasutati nädalavahetuse võistlustel. Uisutehnikas saab sõita nii sellel samal ringil kui ka 2 km ringil. Kõige parema suusaga mujale sõitma just minna ei soovita. 17. jaanuari õhtul Võrumaa Suusasarja etapp, osalema võivad kõik tulla, niisama suusatamiseks rajad sel ajal suletud – info: https://goo.gl/B2Xedm Avatud on Pubi Finiš, ettetellimisel saab ka sauna, suuskade laenutus – info http://www.haanjamaraton.ee Mõnusaid suusaelamusi!

 8. Annan infot. Täna, pühapäeval rajad osaliselt suletud, võistlused. Sõita saab metsas kombineeritult kahesel, kolmesel ja viiesel ringil. Raja olukord 3+, suuska ei lõhu aga kõva ja kandib kehvalt. Klassikajälge pole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Kolm päeva maratonimeeleolu Haanjas