• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kelgumägi
rajavalgustus
kepikõnd
jooksmine
suusatamine
Jook ja amps
riietusruum

“Haanja Puhke- ja Spordikeskus” on saanud 150 vastust

 1. Väga väga head rajad momendil! Tõeline talv, kõik rajad sees, kõvad ja laiad. Klassika jälg ideaalne. Paks lumi. Tallinnast ei usuks, kui ei oleks ise käinud. Kõik Haanjasse!

 2. Käin Haanjas regulaarselt suusatamas,kui eelmine aasta oli rajahooldus veel enam vähem siis nüüd suure valla puhul puuduvad igasugused arusaamad ettevalmistusest.

 3. Arusaamatu, mis selle kohaga juhtunud on. Sõitsin kaugelt kohale, et lapsega suusatada. Selgus, et suusalaenutust enam pole. See võiks suurelt ja punasega ju siin kirjas olla, sest eelmisel aastal veel oli. Radade hooldus on suurt lume kogust arvestades väga kõikuv. Kohvikust on tehtud mingi mõttetu lounge. Masendav.

  • See heategevuslik ajutine kohvik on Võrumaa Spordiliidu tublide inimeste vabatahtlik tegevus. Ilma nendeta oleks see maja praegu üldse kinni….

 4. Eile ja täna rajad väga head. Lund 30-40cm sõltuvalt kohast ja metsaolemasolust. Väga mõnus värk!

 5. Täna 23.12 oli rajahooldus küll nigel. Rajamasinat käivitati alles 11:00 paiku kui rajad juba rahvast ammu täis ja siis ka edenemine oli aeglane, ööga sadanud 20cm lund oli jätkuvalt kella 14 paiku paljudelt radadelt kinni sõitmata. Pühade perioodil mil rahvas tahaks sõita mitte ukerdada 20+ cm lahtises lumes. Ehk saaks rajamasina juht sellises lumesajus aru et rajahooldus on prioriteet selle asemel et mässata selle 1 lumekahuriga. Lund tuli kui kotist ja seda täitsa niisama. Edu ja mõistust rajameisteitele prioriteetide seadmisel ja siis nende elluviimisel!

  • 100% suuskuriga nõus. Radasid tuleks hooldada kas hilja õhtul või hommikul vara, siis jõuaks rada natuke taheneda ja ei sõidetaks seda kohe pudruks. Miskipärast pole Haanjas sellest juba aastaid aru saadud.

 6. Haanja suusarajad värskelt hooldatud. Lund on Haanjas piisavalt. Ootame suusatama.

 7. Millal pesta ja süüa , juua saab .Ilus suusakeskus aga ei tööta. Häbi -Rõuge vallale .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 3 4 5 6 7 13

Tulevad Sündmused

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Kolm päeva maratonimeeleolu Haanjas

Top