• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kelgumägi
rajavalgustus
kepikõnd
jooksmine
suusatamine
Jook ja amps
riietusruum

“Haanja Puhke- ja Spordikeskus” on saanud 78 vastust

 1. Tere! Kas täna, 30. Jaanuar on rajameistril plaanis Haanja maratoni rajale rada tegema minna?

  • Maratoni rada sõideti täna hommikul sisse. Super-ring!

 2. Lund sajab ja palju! Kuigi sellest on raske aru saada, siis tegelikult sõitis traktor maratoniraja eile läbi, nii et põhi on all, aga peal on 5-10cm lund, metsa all vähem. Aga lubab veelgi juurde, nii et rajal ootab tõeline lumeparadiis. Soovitan sõita klassikat, seal on vähemalt mingi jälg sees, kui keegi on ees läinud 🙂

 3. Rajatingimused super! Sõita saab klassikat ja uisku kõikidel ringidel ja lisaks peaks täna-homme traktor ka maratoniraja läbi sõitma (hetkel seal küll 10+cm lund peal, nii et mugav ei ole .
  NB! Lisaks sellele, et sõidusuunad on muutunud, eriti valgustatud sihil, siis tasub tähele panna, et laupäevase võistluse tarbeks on sisse aetud uus 5km ring (sellest ringi osa ca 4.2km, ülejäänud keerutab staadionil) Kaarti näeb Haanja Puhke- ja spordikeskuse Facebooki postistusest, see platvorm siin ei luba linke postitada (w..??)
  Nii et sellega seoses, kes maratonirajal Murdõmäe / Vaikjärve / Kurgjärve kandis liikleb, siis 5km ring läheb maratonirajale VASTASSUUNAS! Nii et olge ettevaatlikud, Murdõmäelt alla (mõlemas suunas) saab 50kmh sisse ka mitte eriti hea suusaga!!

 4. Rajatingimused super! Sõita saab klassikat ja uisku kõikidel ringidel ja lisaks peaks täna-homme traktor ka maratoniraja läbi sõitma (hetkel seal küll 10+cm lund peal).

  NB! Lisaks sellele, et sõidusuunad on muutunud, eriti valgustatud sihil, siis tasub tähele panna, et laupäevase võistluse tarbeks on sisse aetud uus 5km ring (sellest ringi osa ca 4.2km, ülejäänud keerutab staadionil) Kaarti näeb siit: https://www.suusaliit.ee/bw_client_files/suusaliit/public/competition_map_file/188_Haanja_rajad_ALEXELA_30012021.pdf Nii et sellega seoses, kes maratonirajal Murdõmäe / Vaikjärve / Kurgjärve kandis liikleb, siis 5km ring läheb maratonirajale VASTASSUUNAS! Nii et olge ettevaatlikud, Murdõmäelt alla (mõlemas suunas) saab 50kmh sisse ka mitte eriti hea suusaga.

  • Start on 10.30 ja siis jooksvalt lähevad. Kuna covid-meetmed võivad starti pikendada , siis võib päris pikalt minna, eelmine etapp oli viimane startija 15.30, lisaks siis sõidavad 15km, nii et enne 5pm ilmselt ei tasu arvestada. Aga ilmselt saab vabalt sõita maratonirajal ja tõenäoliselt ka Tsiamäe ringil (ca 4km) ja Kurgjärve kergliiklusteel edasi-tagasi.

 5. Proovisin leida, ei õnnestunud, maratoni raja kaarti. Kas oleks seda kuskil näha?

 6. Käisin ka täna õhtuvidevikus sõitmas. Väga head tingimused. Juhin tähelepanu kõikidele, et radade sõitmise suund on muutunud. Vanast harjumusest sõidavad paljud “vana moodi”, seega olge palun ettevaatlikud. Rajatähistusi on juurde tulnud ja tegelikult päris hästi aitavad. Hea töö Haanja mehed!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Suusaõppe päev Haanjas

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Võrumaa Suusasari 2017

Top