• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kelgumägi
rajavalgustus
kepikõnd
jooksmine
suusatamine
Jook ja amps
riietusruum

“Haanja terviserajad” on saanud 123 vastust

 1. Infoks suusatajatele, et Haanjas on tänavu muutunud suusaradade kaart. Looduses on kaardid ja viidad (osaliselt) vahetamata. Uut rajakaarti saab küsida Haanjamaa Sport SA tegevjuhilt, Marko Palo, kultuur@rauge.ee.

 2. Haanjas sissesõidetud maratonirada (lühike ja pikk ring)! Täna hommikul läbisin lühema ringi. Lumeolud nagu ikka väga head; olemas ka hea klassikajälg! Rajaprofiil ideaalne klassikalise suusatehnika huvilistele (head pikad nn. sõidutõusud jms.)
  NB! Tseamäel talu juures väga agressiivselt ründav must koer ja ca.kilomeetri pärast hullas suusarajal harvester (lõhkunud pisut rada, kuid ei midagi hullu).
  Veel olla tähelepanelik Plaani-Rõuge tee ületuskohas,kus täpselt ületatud tee vastasküljel suusarajale rajatud metsamaterjali laoplats, kuhu hetkel toimus ka kokkuvedu + laadimistööd autodele (saab ilusti mööda – ca.200m jalgsi ja siis suunaga vasakule jätkub suusarada tõusuga Hallimäele). Meenusid vanad head ajad,kui sai sõita pikal ringil ja lisaväärtusena võrratud maastikuvaated. Tulge kõik nädalavahetusel Haanjasse tõelist Eestimaa talve nautima!

  • Kunas on masinaga plaan uuesti maratoniradadele suunduda? Või missuguse ajaintervalliga üldse maratonirada sel talvel tehakse?

  • Kui kaugele see talu Tseamäel rajalt jääb? Kas igakord mööda sõites on oht, et ründab?

 3. Haanjas suurepärased suusaolud, mets imekaunis ja lumine, kogu aeg sajab värsket lund juurde. Lisaks staadioni radadele väga heas korras ka Seaküla ring ja Haanja maratoni rada täies ulatuses.

 4. Mu meelest ka kõik rajad väga heas korras. Toredalt palju inimesi ka.

  Hoogu kõigile suuskajatele.

 5. Haanja rajad on suurepärases korras. Olen mitmel päeval järjest käinud suusatamas koos kaasaga ja midagi, mille kallal nuriseda, pole suutnud leida.

 6. Väga väga head rajad momendil! Tõeline talv, kõik rajad sees, kõvad ja laiad. Klassika jälg ideaalne. Paks lumi. Tallinnast ei usuks, kui ei oleks ise käinud. Kõik Haanjasse!

 7. Käin Haanjas regulaarselt suusatamas,kui eelmine aasta oli rajahooldus veel enam vähem siis nüüd suure valla puhul puuduvad igasugused arusaamad ettevalmistusest.

 8. Arusaamatu, mis selle kohaga juhtunud on. Sõitsin kaugelt kohale, et lapsega suusatada. Selgus, et suusalaenutust enam pole. See võiks suurelt ja punasega ju siin kirjas olla, sest eelmisel aastal veel oli. Radade hooldus on suurt lume kogust arvestades väga kõikuv. Kohvikust on tehtud mingi mõttetu lounge. Masendav.

  • See heategevuslik ajutine kohvik on Võrumaa Spordiliidu tublide inimeste vabatahtlik tegevus. Ilma nendeta oleks see maja praegu üldse kinni….

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Kolm päeva maratonimeeleolu Haanjas