• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
kelgumägi
rajavalgustus
kepikõnd
jooksmine
suusatamine
Jook ja amps
riietusruum

“Haanja Puhke- ja Spordikeskus” on saanud 151 vastust

 1. Rajad 1 km, 2 km, 3 km, 5 km pikal sirgel väga heas korra, muidu heas korras. Sõita saab nii klassikat kui uisustiilis. Haanjas hetkel tihedalt võistlusi. Jälgige infot Rõuge valla kodulehel, Rõuge valla FB lehel ja meedias.

 2. Olud Haanja radadel on head. Klassikajälg olemas 2,5 km ringil – skeemi näeb lingil: https://goo.gl/tnoERQ , mida kasutati nädalavahetuse võistlustel. Uisutehnikas saab sõita nii sellel samal ringil kui ka 2 km ringil. Kõige parema suusaga mujale sõitma just minna ei soovita. 17. jaanuari õhtul Võrumaa Suusasarja etapp, osalema võivad kõik tulla, niisama suusatamiseks rajad sel ajal suletud – info: https://goo.gl/B2Xedm Avatud on Pubi Finiš, ettetellimisel saab ka sauna, suuskade laenutus – info http://www.haanjamaraton.ee Mõnusaid suusaelamusi!

 3. Annan infot. Täna, pühapäeval rajad osaliselt suletud, võistlused. Sõita saab metsas kombineeritult kahesel, kolmesel ja viiesel ringil. Raja olukord 3+, suuska ei lõhu aga kõva ja kandib kehvalt. Klassikajälge pole.

 4. Miks küll seda infot lume ja rajaolde kohta niiiiii vaevaliselt tuleb?? Kas kusagil on mõnda paremat lk, kus info jooksvalt tuleb ja reaalselt kohalolijad omi kommentaare jagavad. Varem oli selline olemas. Antid terviseradade lk on reaalsete olude kohta info saamiseks väga väga kehv!!

  • Harrastajaid on kordades vähem, põhjus lihtne, neljas lumeta talv jutti aga kui pole harrastajaid, kes siis kommentaare jagab?!

 5. Kas tavasuusatajal on nädalavahetusel võimalust Haanjas suusatada? Seal erinevad võistlused peal.

 6. 1, 2, 3 ja 5 km rajad värskelt rulliga läbi käidud, sõita saab kehvema suusaga.

 7. Tänan kõiki tublisid spordisõpru, kes eile s.o. 04.01.2018 Haanjas suusaradadele lund kühveldada aitasid. Suured tänud Teile spordisõbrad! Lugupidamisega Juri Gotmans

 8. Head uut aastat! Kuidas olukord, kas sõita on võimalik? plaanis oleks tulla 04.01.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Kolm päeva maratonimeeleolu Haanjas

toptvseries.org
Top