Võistlusinfo
Aadress:Loode tammik, Kuressaare – kesklinnast 3km

Stardi kellaaeg:12:00

Registreerimine:Eelregistreerimine aadressil www.saaremaajooks.ee/ppj Registreerimine kohapeal. Palume kohale tulla vähamalt pool tundi enne starti, et jõuaks ilusti kirja panna.

Osalemistasu:19 aastased ja vanemad 4 €, kuni 18 aastased tasuta. Osaledes kolmel esimesel pööripäevajooksul, on osavõtt talvisest võistlusest tasuta.

Osalemistasu sisaldab:Osavõtumaks sisaldab võistluse korraldamist, elektroonilist ajavõttu ja diplomit kõigile võistlejatele.

Raja kirjeldus:Joostakse 2,5km ringil

Transport ja parkimine:Autodele ja bussidele on parkla finiši kõrval maantee ääres. Kuressaarest kell 10.30 tasuta buss.

Vanuseklassid:M15-18, M19-39, M40-49, M50-59, M60-69

Autasustamine:Iga vanusegrupi kolm kiiremat saavad diplomi. Võitjale võimalusel auhind. Aasta jooksul läheb arvesse igal võistlejal neli võistlust. Kohtade võrdsuse korral võrreldakse vastavalt esimesi, teisi või kolmandaid kohti. Ka selle võrdsuse korral parim koht viimasel jooksul. Esimene koht annab 100p, teine 99p, kolmas 98p jne. Mitteosalemine 0p. Iga vanusegrupi kolm kiiremat saavad diplomi ja auhinna. Võitjale karikas.

 

Korraldaja
Tõnu Vaher

MTÜ Saaremaa Kolme Päeva Jooks

info@tonureisid.ee

5094988

www.saaremaajooks.ee