Hea haridusasutuse juht või õpetaja!

Kutsun Teid oma kooli või lasteaiaga kaasa lööma Eesti Terviseradade liikumiskampaanias „Hakkame liikuma“, kus osaledes võite hea õnne korral võita enda koolile või lasteaiale päris oma siseterviseraja.

Eesti Terviseradade südameasjaks on liikumine ja terved inimesed. Kutsume Teidki omaharidusasutusega rohkem avastama üle Eesti paiknevate terviseradade ja tervisespordikeskuste võimalusi, et lastega koos looduses aega veeta ja rohkem liikuda. Terviseradade võrgustiku kohta leiab rohkem infot www.terviserajad.ee. Et terviserajad ja liikumine lastele ja noortele veelgi lähemale tuua, alustasime viis aastat tagasi koostööd koolide ning lasteaedadega ning siseterviseradade loomisega. Sel aastal plaanime Swedbanki toel luua koolidesse ja lasteaedadesse 50 mängulist siseterviserada ning seda loovtööde konkursi kaudu.

Konkursil osalemiseks tuleb koolil või lasteaial esitada loovtöö teemal „Hakkame liikuma“ hiljemalt 13. novembril. Kõikide konkursitöö esitanute seast valitakse välja 50 lasteaeda ja kooli, mis saavad Swedbanki toetusel tänutäheks mängulise siseterviseraja, kus liikumine, õppetöö ja mängurõõm käivad käsikäes ning on loomulikuks päeva osaks. Konkursil osalemise tingimusi saab lugeda kodulehelt terviserajad.ee/hakkame-liikuma.

Soovin Teile aktiivset osavõttu ning ilusat sügist! Näeme rajal, iga ilmaga!

Alo Lõoke
Eesti Terviserajad SA tegevjuht
alo@terviserajad.ee
52 53 801