Ootame Teid seikluslikule rattakrossile FAT ratastega 22.02 – SVENI KROSSIRADA! Meie retkejuht ja rattaspordisõber Sven on saanud valmis uue ja põneva rattakrossiraja mööda fantastilist Kõrvemaa loodusmaastiku – oosid, seljandikud, kitsad metslooma rajad jne. Kindlasti on see nii mõnus treening kui uute sõidukogemuste saamine.

Märksõnad/kategooria: sportlik liikumine, treening NB! Osalemine eeldab keskmisest paremaid rattasõidu oskusi ja sportlikku vormi! 

Matka kestvus: 22.02 kl 13.30 – 15.30

Kogunemine: Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kl 13.15 NB! Palume oma kohalolek Söögimajas perenaise juures kindlasti kinnitada. 

Matka hind:  20 €/täiskasvanu. Oma FATrattaga matka hind 10 €.  Hind sisaldab keskuse külastustasu, retkejuhi teenuseid matkal, FAT ratta ja kiivri renti ning saunatamist keskuse tavasaunas peale matka.

NB! Kiiver on kohustuslik!

Matkale registreerumine: https://forms.gle/UCWzgmzbWufc2W768

Soovitused:

  • soovitame riietuda kihiti, et vajadusel riideid vähemaks võtta/juurde panna. Võta kaasa vahetuskindad
  • võta kaasa saunaks vajalik ja vahetusriided

Lisavõimalused:

  • Kodused toidud söögimajas vastavalt päevamenüüle 
  • Rongiga matkale! Sõida rongiga Aegviitu ja meie tuleme sulle rongi vastu. Transfeer raudteejaamast keskusesse, keskusest matka alguspunkti ja pärast matka raudteejaama tagasi ka – hind 5 €/osaleja. Sobiva rongiaja leiate elron.ee kodulehelt.

Meie kontaktid: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/dyKrGCJhZwLgHtCx7