Sel nädalal kutsume kõiki sõprust looma treppidega. Kui Sa oled juba igapäevaselt trepiga Sina-sõber, siis on see kiiduväärt. Kui veel pole, siis see sõprus pakub palju. Ühtlasi on 25. aprillil üle-Euroopaline liftivaba päev.

Trepist liikumine pakub juba alguses nii palju boonuseid, et neid on tegelikult raske mitte vastu võtta. Trepist minekuks ei pea ootama, vajutama mingeid nuppe ja igal korrusel peatuma. Suuna ise oma liikumist ja peatusi ning avasta, et järgmine korrus on nii lähedal 🙂

Igapäevased sammud tulevad ludinal ja trepist käimine on hea koormustest, mis näitab Sulle ära, et kui heas vormis oled. Kui veidi raske on, siis vähenda tempot ja ära muretse, nädalate pärast on seis palju parem. Ja õues jalutama minnes tunned, et tõusud tulevad iseenesest. Treppidel saab teha ka kõiksugu treeningharjutusi.

Liftivabal nädalal on liftisõit lubatud ainult neile, kelle tervislik seis ei võimalda treppide kasutamist. Teised võivad sõita liftiga vaid ülevalt alla minnes, kui korruseid on palju, sest muidu võib põlvedele liiga teha.

Lahkesti olete palutud liftivabal nädalal lisama oma postitustele teemaviited #liftivaba ja #terviserajad. Rahvusvaheliseks mõõtmeks võib lisada ka #noelevatorsday.

Liitu sündmusega Facebookis: http://bit.ly/liftivaba

Mõnusat liikumist!