Alustame päeva uisutamisega!

Ootame Teid hoogsale uisuhommikule koos meiega Soodla veehoidlale. Naudime päeva algust ja looduslikul jääl uisutamist.

Uisutamiseks kasutame matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kui on endal olemas head vabatehnika suusasaapad (soovituslikult NNN kinnitus), siis võtke need kaasa. Kui ei ole, siis saate keskusest laenutada.  Kel vaja, võib tasakaaluhoidmiseks ka suusakeppe kasutada.

Kell 09.45 koguneme keskuses suusalaenutuses, kust võtame kaasa vajaliku varustuse (saapad, uisud, suusakepid). Soovi korral saab kaasa osta värskeid ahjupirukaid ja kohvijooke. Seejärel sõidame keskusest oma autodega kuni 9km matka alguspunkti. Uisuhommiku kestvus on kuni 1,5 tundi; sõltuvalt ilmastikust ja matka toimumiskoha valikust ka 2 tundi.

Soodla veehoidlal on võimalik uisutada 5km, 8km, …… või kuni 20km.

Kellele matk sobib? See võib olla nii sportlikum matk ja hea hommikune kerge treening kui ka rahulik omas tempos matkamine veekogujääl. Uisuhommikust saab hea emotsiooni, nautida loodust ning ka naudingu liikumisest. Uisutamise tempo saad ise määrata, sest retkejuht on silma ulatuses.

Soovitused enne matka! Söö korralikult hommikusööki. Riietu sportlikult ning kihiti, et vajadusel saad riideid vähemaks võtta. Võta kaasa vahetusriided, sh särk ja sokid; soovi korral ka saunaks vajalik.

Hind on 10€/ täiskasvanu, alaealised lapsed tasuta. Hind sisaldab retkejuhi teenuseid matkal ning sauna peale matka keskuses.

Hinnale lisandub uisuvarustuse rent 10 €/uisud ja saapad. Hokiuisud lastele 7 €/paar (33-36 suurus). Tasuda saab keskuses kohapeal sularahas ja kaardimaksega.

Palume eelnevalt registreeruda alloleval vormil, et teaksime Teiega arvestada! Lisainfo ja küsimuste korral võta meiega ühendust: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598