Ootame Teid hoogsale matkale laupäeval, 20.jaanuaril algusega kl 13.00. Matk toimub Soodla veehoidla jääl ning matkavarustuseks saavad matkahuvilised valida tõukekelkudega või uiskudega. Palun registreerumisel kirjutada lisamärkustesse, kas valite tõukekelgu või uisud. Matka kestvuseks oleme planeerinud kuni 2,5 tundi.

Kell 12.45 koguneme Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse suusalaenutuses, kust võtame kaasa vajaliku varustuse ning liigume oma autodega matkaaluspunkti ca 9km. Tõukekelgud transpordime matka alguspaika ise.

Matka hind on 22 €/täiskasvanu, 11 €/laps. Hinnas sisalduvad: retkejuhi teenused, valitud varustuse rent matkaks, saunatamine peale matka ja keskuse külastustasu. Tasuda saab keskuses kohapeal sularahas ja kaardimaksega.

Uisutamiseks kasutame matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kui on endal olemas head vabatehnika suusasaapad (soovituslikult NNN kinnitus), siis võtke need kaasa. Looduslikul jääl uisutamiseks iluuisud ei ole kõige parem valik. Lastele kuni jala suurusega 33 – 36 pakume uisutamiseks hokiuiske.

Soovi korral saab Söögimajast kaasa osta värskeid ahjupirukaid, teed ja  kohvijooke.

Soovitused enne matka! Söö korralikult hommikusööki. Riietu sportlikult ning kihiti, et vajadusel saad riideid vähemaks võtta. Võta kaasa vahetusriided, sh särk ja sokid; soovi korral ka saunaks vajalik.

Palume eelnevalt registreeruda alloleval vormil, et teaksime Teiega arvestada!

Lisainfo ja küsimuste korral võta meiega ühendust: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598