Sellel pühapäeval ootame teid jalgsi ja uisumatkale Põhja-Kõrvemaa võrratule maastikule.
Matkadistantsiks on ca kuni 8km ja on tavaliselt olnud jõukohane ka lastele alates 8.-st eluaastast. Saabuvad külmakraadid võimaldavad meil nautida järvejääl uisutamist matkauiskudega.

Uisutamiseks kasutame matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kui on endal olemas head vabatehnika suusasaapad (soovituslikult NNN kinnitus), siis võtke need kaasa. Rabajärvedel uisutamiseks iluuisud ei ole kõige parem valik.

Matka hind:

19€/täiskasvanu
10€/alaealine laps
Hind sisaldab retkejuhi teenust, uisukude renti (va suusasaabas), saunatamist tavasaunas peale matka ja keskuse grillimaja kasutamist lõkkepiknikuks. Palume kohal olla 15 minutit enne matka algust. Matka kestvus kuni 2 tundi (sõltuvalt ilmastikust) .

NB! Matkahinnale lisandub suusasaapa laenutus 3€/paar. Kellel on, siis soovitame oma vabatehnika suusasaapad kaasa võtta, soovitatavalt NNN klambri kinnitusega.

NB! Avatud matkade puhul pakume tegevusi erihindadega, mis ei kehti tulevastele grupimatkadele.

Soovitame!

Söö korralikult enne matka. Kui kodus ei jõua süüa, siis võib ka keskuses kerge söögi teha – tutvu päevamenüüga siit!
Võta kaasa ka fotoaparaat, looduses leidub alati midagi pildistamiseks (drooni lennutamiseks on vaja küsida eraldi luba, kuna tegemist on maastikukaitsealaga)
vahetusriided ja saunaks vajalik
riietuda palume ilmastikule vastavalt, soovitavalt kihiti ja jalga tugeva mustriga matkajalatsid
võta kaasa seljakott matkamoona (kuum tee ja magus amps) ja varustuse jaoks. Matkakeskusest on võimalik kaasa osta värskelt küpsetatud ahjupirukaid ning kuumasid jooke koos termosega.
Registreerimiseks palume täita allolev ankeet, kus palun välja tuua suusasaapa rendi korral jala suuruse, et teaksime varustusega arvestada.

Lisainfo:  info@korvemaa.ee või telefonil +372 5349 9598