Eesti terviseradadel algas #rajavallutaja väljakutse

SA Eesti Terviserajad kutsub 1.-31. maini kõiki üle Eesti terviseradadele liikuma ning liituma #rajavallutaja väljakutsega. Rajavallutamist ootavad üle 100 terviseraja looduses ning 38 siseterviserada hoonetes.

“Rajavallutamise avapäev oli hoogne ja päikeseline. Osavõtjatelt laekus pilte kümnetelt radadelt Eestimaa eri paigust. Looduses liikumisest tunti rõõmu nii Suurjooksul ümber Viljandi järve kui ka lihtsalt perega terviseradadel,” ütles Eesti Terviserajad SA juht Alo Lõoke.

Rajavallutajaks saamine on lihtne, tuleb lihtsalt sobiv terviserada www.terviserajad.ee kodulehelt välja valida ning tulla rajale. Osalejad on palutud ennast kirja panema Facebookis http://bit.ly/rajavallutajaks ja Endomondos http://bit.ly/rajale_endomondo . Rajavallutajaid premeeritakse värske õhu, rõõmsa tuju ja hea tervisega ning loosimisele läheb hulganisti sportlikke auhindu.

“Terviseradadel on praegu eriti kevadine. Annus tervisesporti ja värsket õhku loob eriti hea enesetunde ning tõenäoliselt tekib sellest sõltuvus. Aga sellest on ainult rõõm, sest rajad on tasuta ning alati avatud,” lisas Lõoke.

SA Eesti Terviserajad on asutatud 2005. aastal Merko Ehitus, Swedbank ja Eesti Energia AS-ide poolt. Eesmärgiks on kindlustada enamikule Eestimaa elanikkonnast terviseradade võrgustiku kättesaadavus aastaringseks ja tasuta liikumisharrastuseks. Hetkeseisuga on Eestis üle 100 terviseraja ning 38 siseterviserada.

Vaata ka:

#rajavallutaja hommikujooks Kuressaare linnapea Madis Kallasega https://www.youtube.com/watch?v=GsPws4Qe-Zc

Suurjooks Ümber Viljandi järve kokkuvõte

https://www.youtube.com/watch?v=AAkQX1cWoZY&feature=youtu.be

Alo Lõoke
juhataja
SA Eesti Terviserajad
52 53 801
alo@terviserajad.ee

https://www.facebook.com/terviserajad/