• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 104 vastust

 1. 26.03.17. Korraliku suusaga kannatas sõita ümber tiigi, staadion, pool keskuse maja tagust pauna ja viimane laskumine (tiigi ringile). Rada näeb praegu välja selline: https://drive.google.com/open?id=0B3sHIb2ZRnwdRkdiQTlWTHljSkE Tänud keskusele, kes on andnud võimaluse Valgehobusemäel suusavõimalust nautida ligi 3,5 kuud järjest! Ja Mäesuusanõlv on ka veel lumega kaetud.

 2. Kunstlumest suusarada ja lumelaua ning mäesuusanõlv heas korras, et nautida ka märtsi lõpus imelist talve meie keskuses. Avatud mäetõstuk, kohvik, varustuse laenutus ja peale trenni saad higi maha pesta! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA VÄRSKES ÕHUS!

 3. Kunstlumest suusarada üllatavalt heas seisus arvestades tänast kuupäeva. Kannatab sõita suurepäraselt ka hea suusaga.

 4. Valgehobusemäe kunstlumest suusarada ning lumelaua-ja mäesuusanõlv sõidetav. Klassikat raske sõita aga uisku hää. Keskuses avatud varustuse laenutus, kohvik, mäetõstuk ja peale trenni saad higi maha pesta. Tule naudi kevadist suusarõõmu meie keskuses! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD!

 5. Tegin täna hommikupoolikul enda pisikese maratonisõidu korraliku suusaga Valgehobusemäel ära. Kunstlumerada ca. 75% ulatuses täitsa hea ja vabatehnikas hästi sõidetav. Lund jagub. Mõned laskumised kipuvad jäiseks: Kümmeli tõusule järgnev laskumise vasakkurv!!, “metsatuka” lõigu nr7 mobo märgile järgnev laskumise osa! Lisaks ka tiigikurv. Kui need kohad saaks parandada/sättida mugavamaks/ohutumaks, siis kestab terve ring veel nädala vast kindlasti. Muidu päike paistis, vaikne ja rahulik. Saadud head emotsioonid talve lõppu! Tänud raja/keskuse tiimile hea töö eest!

 6. Täna hommikul hooldas rajamasin kunstlumest suusaraja, lumelaua-ja mäesuusanõlva ning laste kelgumäe. Hetkel seis selline, et eilne sula veel pahandust ei teinud. Saab suusatada ka uue suusaga. Keskuses avatud varustuse laenutus, kohvik, mäetõstuk ja peale trenni saad higi maha pesta! EESTIMAA PUHTAD KOSPUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA VÄRSKES ÕHUS, TALV JU JÄTKUB KUNSTLUMEGA!

 7. Kas kunstlumerada on veel hea suusaga sõidetav, kas tasub hea suusaga peale tulla või peaks juba vanad kaasa võtma? Kas rajahooldus on kavas?

 8. Seoses loodusliku lume puudusega jääb Valgehobusemäe Suusamaraton ära. Samas kunstlumest suusarada ja lumelaua ning mäesuusanõlv lumega kaetud, et nautida suusarõõmu ja mäest alla laskmist! Tule ja saa osa talve teenustest meie keskuses! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA!

 9. No nii, pühapäevaks on Suusaliidu kalendris reserveeritud Valgehobusemäe suusamaraton. Valgehobusemäe kunstlumeringil peaks olema enam kui rahuldavad olud. Sel aastal on juba “tavaks,” et maratonid toimuvad ringide peale. Hr. Kertsmik, ehk teete mingi variandi ära?

 10. Ilus talv jätkub kõigi meie rõõmuks koos päikese ja kunstlumega. Öösel hooldas rajatraktor suusaraja, kus sees klassika, lumerõngaraja, laste kelgumäe ning lumelaua-ja mäesuusanõlva. Keskuses avatud mäetõstuk, varustuse rent ja peale trenni saad higi maha pesta! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA VÄRSKES ÕHUS!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • EESTI 100 VALGEHOBUSEMÄE TEATEMARATON

 • Rahvusvaheline Lumepäev Valgehobusemäel 21. jaanuaril

 • Valgehobusemäe talvefestival 11.-12.03