• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 18 vastust

 1. Kunstlumest suusarada üllatavalt heas seisus arvestades tänast kuupäeva. Kannatab sõita suurepäraselt ka hea suusaga.

 2. Valgehobusemäe kunstlumest suusarada ning lumelaua-ja mäesuusanõlv sõidetav. Klassikat raske sõita aga uisku hää. Keskuses avatud varustuse laenutus, kohvik, mäetõstuk ja peale trenni saad higi maha pesta. Tule naudi kevadist suusarõõmu meie keskuses! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD!

 3. Tegin täna hommikupoolikul enda pisikese maratonisõidu korraliku suusaga Valgehobusemäel ära. Kunstlumerada ca. 75% ulatuses täitsa hea ja vabatehnikas hästi sõidetav. Lund jagub. Mõned laskumised kipuvad jäiseks: Kümmeli tõusule järgnev laskumise vasakkurv!!, “metsatuka” lõigu nr7 mobo märgile järgnev laskumise osa! Lisaks ka tiigikurv. Kui need kohad saaks parandada/sättida mugavamaks/ohutumaks, siis kestab terve ring veel nädala vast kindlasti. Muidu päike paistis, vaikne ja rahulik. Saadud head emotsioonid talve lõppu! Tänud raja/keskuse tiimile hea töö eest!

 4. Täna hommikul hooldas rajamasin kunstlumest suusaraja, lumelaua-ja mäesuusanõlva ning laste kelgumäe. Hetkel seis selline, et eilne sula veel pahandust ei teinud. Saab suusatada ka uue suusaga. Keskuses avatud varustuse laenutus, kohvik, mäetõstuk ja peale trenni saad higi maha pesta! EESTIMAA PUHTAD KOSPUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA VÄRSKES ÕHUS, TALV JU JÄTKUB KUNSTLUMEGA!

 5. Kas kunstlumerada on veel hea suusaga sõidetav, kas tasub hea suusaga peale tulla või peaks juba vanad kaasa võtma? Kas rajahooldus on kavas?

 6. Seoses loodusliku lume puudusega jääb Valgehobusemäe Suusamaraton ära. Samas kunstlumest suusarada ja lumelaua ning mäesuusanõlv lumega kaetud, et nautida suusarõõmu ja mäest alla laskmist! Tule ja saa osa talve teenustest meie keskuses! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA!

 7. No nii, pühapäevaks on Suusaliidu kalendris reserveeritud Valgehobusemäe suusamaraton. Valgehobusemäe kunstlumeringil peaks olema enam kui rahuldavad olud. Sel aastal on juba “tavaks,” et maratonid toimuvad ringide peale. Hr. Kertsmik, ehk teete mingi variandi ära?

 8. Ilus talv jätkub kõigi meie rõõmuks koos päikese ja kunstlumega. Öösel hooldas rajatraktor suusaraja, kus sees klassika, lumerõngaraja, laste kelgumäe ning lumelaua-ja mäesuusanõlva. Keskuses avatud mäetõstuk, varustuse rent ja peale trenni saad higi maha pesta! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA VÄRSKES ÕHUS!

 9. Öösel hooldas rajatraktor kunstlumega suusaraja, kus sees ka klassika. Lisaks hooldas rajamasin ka lumelaua-ja mäesuusanõlva, lumerõngaraja ja laste kelgumäe. Täna suusaradadel Päästeteenistuse suusavõistlused ning seoses sellega avatakse rajad suusatajatele alates 15.00. Mäel ja lumerõngarajal piiranguid pole. Tule naudi perega märtsi talve! EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD!

 10. Kunstlumega kaetud suusarajal ja mäel veids looduslikku lund sadanud. Kõik tingimused olemas, et liikuda ja sportida värskes õhus meie keskuse rajatistel. Avatud mäetõstuk, kohvik, varustuse laenutus, lumerõngarada, peale trenni saad higi maha pesta. EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD!

 11. Rajal just käidud ja väga super. Rada ilus puhas, lund jagub, päike särab. Olustiku mõttes ikka mõnusalt talvine, sest ka mets on lumine. Kes tahab veel talve nautida, siis minge kindlasti!

 12. Öösel hooldas rajatraktor kunstlumest suusaraja, kus sees ka korralik klassika. Lisaks hooldas rajamasin lumerõngaraja, lumelaua-ja mäesuusanõlva ning laste kelgumäe. Keskuses avatud uisuväljak, mäetõstuk, kohvik, varustuse laenutus ja peale trenni saad higi maha pesta. Hooldatud kunstlumest rajatised ootavad Sind liikuma värskes õhus. EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD!

 13. Täna varahommikul hooldas rajatraktor kunstlumest suusaraja, kus sees ka klassika, lumerõngaraja ja lumelaua-ja mäesuusanõlva, kus korralik lumepark ja lumekrossirada. Keskuses avatud mäetõstuk, varustuse laenutus, kohvik ja peale trenni saad higi maha pesta. EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA JA SPORTIMA VÄRSKES ÕHUS! LIIKUMINE TEEB HEAD SULLE!

 14. Sula pole kunstlumest suusarajale ja mäele liiga teinud. Saab nii suusatada, lumerõngaga sõita, lumelaua-ja mäesuusaga mäest alla lasta. Mäel korralik lumepark ja lumekrossirada. Keskuses avatud varustuse laenutus, mäetõstuk, kohvik ja peale trenni saad higi maha pesta. Tule saa osa märtsi talve teenustest meie keskuses. EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD!

 15. Väga heas korras kunstlumest suusarada, lumerõngarada, lumelaua-ja mäesuusanõlv, kus lumepark ja lumekrossirada. Keskuses avatud mäetõstuk, lumerõngarada, laste kelgumägi, kohvik, varustuse laenutus ja peale trenni saad higi maha pesta. EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA!

 16. Kunstlumest suusarada heas korras, kus sees ka klassika. Heas korras ka lumelaua-ja mäesuusanõlv, kus lumekrossirada ja lumepark. Avatud lumerõngarada, laste kelgumägi, varustuse laenutus, kohvik, peale trenni saad higi maha pesta. EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA VABARIIGI TERVISEKS!

 17. Rajatraktor taas töökorras, mis võimaldas hooldada suusarajad, kus sees ka korralik klassika, lumelaua-ja mäesuusanõlva, lumerõngaraja ja laste kelgumäe. Mäel korralik lumekrossirada ja lumepark. Keskuses avatud mäetõstuk, varustuse laenutus, kohvik ja peale trenni saad higi maha pesta. EESTIMAA PUHTAD KOPSUD OOTAVAD LIIKUMA JA NAUTIMA VEEBRUARI LUND!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Valgehobusemäe talvefestival 11.-12.03

 • Võrumaa Suusasari 2017

 • Kelgukoerte karikavõistlused