• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
saepuru
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine

“Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskus” on saanud 238 vastust

 1. Tänasega lõpetame suusaradade, mäe ja tuubiraja hooldused. Täname kõiki ilusa pika talve (4 kuud) eest nii suusarajal, mägedel, tuubirajal ja laste kelgumäel. Kohe-kohe saab rattaga sõitma hakata ning discgolfi mängida!

 2. Reede õhtul hooldame kunstlumest suusaraja, mäele lükkame mustadele laikudele lume peale ning hooldame tuubiraja. Loodetavasti saab eeloleval nädalavahetusel nautida talve meie keskuses.

 3. Väga suur tänu suurepärase raja eest! Praegust kevadet arvestades võetud maksimum. Tõesti väga tore paik!

 4. Rajamasin korras. Eile õhtul sai hooldatud kunstlumest suusarada (ilma Kümmeli tõusuta) ja mäed ning tuubirada.

 5. Rajatraktori remont täna. Kui saab korda täna, siis saab õhtul hooldada taas kunstlumest suusaraja ja mäed. Loodetavasti saab suusatada ja mäge nautida märtsi lõpuni.

 6. Kuidas on kevadine lume olukord suunaga Jäneda poole? Kannatab suusatada antud suunas või on võimalik suusatada ainult keskuse radadel?

  • Jäneda poole suht keeruline, sest palju okkaid rajal ja jäine. Edaspidi hooldame keskuse kunstlumest suusarada.

 7. Täna hommikul hooldas rajamasin taas keskuse kunstlumest ja 3 km suusaraja. Lisaks hooldatud ka mäed, tuubirada, krossirada ja laste kelgumägi. Kevadised olud hääd, et talve nautida meie keskuses. Õhtul kell 18.00 Järva valla suusatamise seeriavõistluse viimane neljas etapp!

 8. Hommikul külma -1 C ning rajatraktoril oli taas võimalus hooldada keskuse kunstlumest ja 3 km suusarada. Sees ka klassikajälg. Hooldatud ka mäed, krossirada, tuubirada ja laste kelgumägi. Loodetavasti saab märtsi lõpuni nautida talviseid tegevusi meie keskuses.

 9. Suusarajad ja mäed pehmed, kuna sula õues. Loodetavasti varahommikul homme külm ning saab hooldatud suusarajad ja mäed ning tuubiraja. Klassikajälge pole enam mõtet sisse tõmmata.

 10. Keskuse suusarajad, mäed, tuubirada ja laste kelgumägi pärast eilseid võistlusi hooldatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1 2 3 21

Tulevad Sündmused

 • 26. Albu Sügisjooks 29. septembril

 • JÄRVA VALLA SEERIAVÕISTLUS SUUSATAMISES 2019

 • EESTI 100 VALGEHOBUSEMÄE TEATEMARATON

toptvseries.org
Top