• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 222 vastust

 1. Palju on inimesi, kes arvavad, et just suusarada on kõige õigem koht jalutamiseks, Kas ei oleks mõistlik ülesse panna mingid sildid, et suusarajal ei kõnnita ja, et lastele esimeste suusatundide andmiseks ja kelgutamiseks on spetsiaalsed kohad olemas, sead ei peaks suusarajal tegema.

 2. Pirital saab suusatada alates reedest 19. jaanuarist kunstlumega kaetud KABELIRING-il 450 m. Klassikajälg tehakse öösel L>P.
  Reedel ja laupäeval 19.-20.01 toimub lumevedu ning rajaehitus KUUSERINGI sirgetele ja palume suuskadega rajale mitte tulla. ETTEVAATUST: RAJAL LUMEVEO AUTOD ja RAJATRAKTOR! Kuuseringi sirgete avamisest suusatamiseks teatame.
  Pirital loodusliku lumega suusaradasid ei ole!
  SUUSALAENUTUS avatud alates laupäevast 20.01.2018 iga päev 10.00-22.00. Väljaandmine kuni 20.45. Suusalaenutus asub Pirita Tervisespordi Majas. Suusakomplekti (suusad, saapad, kepid) laenutus 4,00 €, eelkooliealised lapsed, õpilased, üliõpilased, pensionärid 2,50 €. Laenutus toimub isikut tõendava dokumendi alusel, soodushind kehtib soodustust tõendava dokumendi esitamisel.

 3. Pirital looduslikku lund ei ole ja suusatada veel ei saa.
  13.01.18 alanud kunstlume tootmine Lükati suusasilla juures lõpetatakse 18.01.18.
  Neljapäeval, 18. jaanuaril algab lumevedu ning rajaehitus, mis toimub ka järgnevatel päevadel. ETTEVAATUST: RAJAL LUMEVEO AUTOD JA RAJATRAKTOR. Lumeveo ja rajaehituse ajal palume suuskadega rajale mitte tulla.
  Rajaehitust alustatakse KABELIRING-gist 450 m, edasi KUUSERING (kattub Kabeliringiga) 1,5 km ja siis liuvälja taga LASTERADA 250 m.
  Rajaosade valmimisest ja avamisest suusatamiseks teatame.
  Suusalaenutus avatakse kui suusarada on suusatamiseks ettevalmistatud s.t rajapõhi kinni sõidetud ja klassikajälg sisse freesitud. Suusalaenutuse avamisest teatame.

 4. A2K Sport Jõulumäe suusamaraton toimub 21.01.2018 Jõulumäe spordikeskuses. Distantsi pikkus orienteeruvalt 37 km. Sõidetakse klassikatehnikas 2,3 km ringil, millel 2 tõusu. Kogu distants on kunstlume rajal, millel 3 paralleelset klassikajälge. Rada on ideaalses seisukorras.
  Täpse info leiab http://spordiklubi.a2k.ee/tooted.php?cat=9319

 5. Pirital looduslikku lund ei ole ja suusatada ei saa.
  13.01.2018 algas Lükati suusasilla juures kunstlume tootmine suusaradade jaoks. Lumeveost, rajaehitusest ja radade valmimisest teatame. Suusalaenutus avatakse kui suusarada on suusatamiseks ettevalmistatud s.t rajapõhi kinni sõidetud ja klassikajälg sisse freesitud.
  Pirita Spordikeskuses / Velodroomil, Rummu tee 3 on avatud kunstlumega kaetud LASTE KELGUMÄGI. Kelgumägi asub liuvälja kõrval. TULE KELGUTAMA OMA KELGUGA!
  LIUVÄLI avatud iga päev 10.00-22.00. Info tel 600 8333

 6. Tere! Kas nüüd, kus kauaoodatud külmakraadid õues alustatakse Pirital ka kunstlume tootmist?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00

 • Öödiscgolf Kõrvemaal

 • Räätsamatk Kõrvemaal