• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 222 vastust

 1. Rajameister tegi täna hommikul rajahoolduse Velodroomilt mõisa nurgani. Jõepoolne rada tehtud kuni alajaamani. Klassikajälge ei ole. Ettevaatust: Kohati on rajapõhi välja sulanud.

 2. Pirita kunstlumerada Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom on ära sulamas! Rada vesine, must ja rajapõhi kohati väljas. Viimane rajahooldus oli 20. märtsil Mõisaringil. Suusatama võib tulla veel oma vanema suusapaariga.
  RAJAHOOLDUST ENAM EI TEHTA.
  Suusalaenutus suletud alates 23.03.17. Laste kelgumägi suletud.
  LIUVÄLI AVATUD iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45.

 3. 8.45-10. Peab tunnistama, et eilne vihm sai suusarajast jagu, suusatatav on veel tamme tõus ja laskumine ja kuuse ringi parempoolne sirge, ülejäänud rada on jääkelts, tänud rajameistritele selle hooaja eest! Lumekilomeetreid kogunes 1117, aga viimane suusasõit sel hooajal ilmselt Nõmmel.

 4. 9-11 Mõisaring super hea ja kiire ja ilus päikeseline ilm, vasakkurv aasa peale tuleb ettevaatlik olla kivid lume alt välja sulanud.

 5. Mõisa ring täna hommiku hooldatud, saab veel sõita. Kuuseringil mõnes kohas kumab maapind läbi aga üritame neid kohti lumega katta.

 6. Hooldus täna tegemata, nii õhtul kui hommikul pluss kraadid ja sajab udu vihma.

 7. ~ 10.30-12.30. Mõisaring tõesti täitsa korralik. Teisel tunniks läks juba pehmemaks ja aeglasemaks. Rahvast alguses ka üsnagi palju. Mõisast Lükati sillani ja tagasi kehvapoolne, seal juba kipub vana suusale sobilikuks. Jäiseid lõike rohkem ja oksaprahti ka üksjagu, rajapõhja ja paistis välja, aga päris katkestust sees polnud. Mõisaringil korralikud klassikasooned sees. Libisemine seal suht aeglane. Rajameister on head tööd teinud!

 8. Mõisaring öösel traktoriga hooldatud, luhapeal kohati juba rohi väljas aga kannatab veel soita.

 9. Ööseks lubab nulli. Püüdke vähemalt Kabeli ja Tamme laskumised üle teha. Tamme ring oli päev enne vihma ok. Tahaks nädalavahetusel Pirital veel suusasõidu ära teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Mõõdukas treening jääl 15.12 kl 17.00

 • Öödiscgolf Kõrvemaal

 • Räätsamatk Kõrvemaal