• Terviseradu
  arendavad
 • Merko logo
 • Eesti Energia logo
 • Swedbank logo

Lisainfo

Lisaks
looduslik
valgustus
ratas
jooks
suusatamine
matkamine

“Pirita valgustatud terviserajad” on saanud 211 vastust

 1. Raja hooldus tehtud öösel, õhtul on näha palju vihmasaju tõttu rajast alles on jäänud. Ilmselt traktoriga enam lükatile välja ei lähe.

 2. Täna kell 6.00 oli OK.Paar kohta oli all muld juba,aga muidu veel suht hea.Aitäh rajameistrile!

 3. Pirital kunstlumerada veel päris hea. Suusatada saab: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom ~ 3,8 km. LASTERAJA kurvid sulanud, ringi sõita enam ei saa ja ühendust põhirajaga ei ole. Hooldus tehti 16.03 öösel. Klassikajälg sees. Üritame veel kuuseringi lappida, kaugemale ilmselt ei jõua. Edaspidine rajahooldus oleneb ilmast.
  SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 4. Hooldus täna öösel tehtud, üritame veel kuuseringi lappida. Kaugemale ilmselt ei jõua.

 5. Raja hooldust täna ei teinud, õhtul sadas vihma ja oli soe. Tuleval ööl lubab kerget miinust ja saab ehk hooldust teha.

 6. TULGE PIRITALE SUUSATAMA! Suusatada saab kunstlumerajal: Velodroom > Lükati (suusasillani) > Velodroom 3,8 km ning liuvälja taga LASTERADA 250 m, mis on ühendatud põhirajaga. Kokku kunstlumerada ~ 4 km. Klassikajälg sees! Igal hommikul planeeritud rajahooldus. Rada pikendada ei saa, sest kunstlund tagavaraks ei ole. Loodusliku lumega suusaradasid ei ole. SUUSALAENUTUS, LIUVÄLI ja UISULAENUTUS avatud iga päev 10-22, laenutuses väljaandmine kuni 20.45. Avatud LASTE KELGUMÄGI (tule oma kelguga).

 7. Tõepoolest 10.30-12.15, milline super suusailm, tõeline energialaks, kuigi jah keskpäevaks muutuvad päikese käes libisemisolud kehvemaks, aga märtsis ongi parim lipe varahommikul või hilisõhtul.

 8. Milline suusailm! Öised miinuskraadid ja rajameistri koostöö tulemus oli 9-11 ajal super! Puhas suusarõõm! Täielik energijalaks terveks päevaks!

 9. Rada võiks luha peal suurema kaare teha ja oleks rajal 4 km täis. Kraavi ei pea kõige laiemast kohast ületama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tulevad Sündmused

 • Pärnumaa terviseradade rattasari 2018 III etapp – Vändra

 • TRIVES Kambja tervisejooksud

 • Pärnumaa terviseradade rattasari 2018 II etapp – Valgeranna